Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok, hogy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy felnőtt nő létemre nagyon megtetszett egy youtuber?

Figyelt kérdés
25 fölötti vagyok, de úgy érzem magam, mint amikor kis tini voltam és a sztárokba voltam beleesve... Ráadásul párkapcsolatban élek, erre már másodjára álmodok a youtube-ossal, tiszta kínosan érzem magam reggel.
2018. aug. 28. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,az a nem normális hogy nőnek adod ki magad,és ilyenekkel szórakozol
2018. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is szórakoznék ilyennel? Ez egy anonim oldal, pont ezért írom ki, mert ezen kattogok napok óta és nem ismerek magamra...
2018. aug. 28. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
jól van youtuberkém abba lehet fejezni a self-hyepolást és ingyenreklámot magadnak. xD
2018. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, azt hiszem nem ez a megfelelő fórum erre, átmegyek inkább hoxára vagy nlc-re.
2018. aug. 28. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha Molnár Krisztián az akkor megértem,hogy szerelmes lettél.
2018. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne. Egyik ősöm mesélte, hogy valamelyik szomszédasszonyát azért verte meg a férje 1930 körül, mert az Gustav Frölich némafilmszínészbe volt szerelmes.
2018. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, elmúlik:) ismerni nem ismered, találkozni lehet sose fogsz vele..:)
2018. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!