Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 vagyok de azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok de azt mondják érettebb vagyok a koromnál. A barátom 23 de nem tudom eldönteni tinilányként vagy felnőtt nőként tekint rám. Meg merjem kérdezni? Ha igen, hogy vezessem fel a témát? Ha nem, vannak utaló jelek, amikből megtudhatom a választ?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Egy 23 eves srac sem felnott, de a gyerekesseged az ezen valo dilemmadban mar megmutatkozott.

Bocsi :)

2018. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
18 éves lány nem felnőtt nő, hanem tinilány. Miért kéne másként tekinteni rá?
2018. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
30 alatt mindenki tini lány.
2018. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem vagy értettebb a korodnál. Ha z lennél, akkor nem ilyen hülyeségeken járna az eszed.
2018. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nő szerintem 25 felett kezdődik kicsim.
2018. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez kor alapján kerül meghatározásra?
2018. szept. 2. 18:43
 7/11 A kérdező kommentje:
És bemutathatok a következő embernek aki azt mondja hogy érettebb lennék? És egész eddig megtévesztésben éltem?
2018. szept. 2. 18:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vagy. Ha "felnőtt" és érett leszel, nem fogsz ilyeneken gondolkodni. De nyugi, egy 23 éves srác is inkább csak fiú, mint férfi 😊
2018. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kb 14%kal vagy érettebb a korodnál.

Nem egészségtelen mértékben tekint rád tinilány és felnőtt nő arányaként.

Beszélgess vele erről, hisz érdekel téged.

2018. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kor alapján, de az is fontos, mert az agyad még a korodnak megfelelő szinten, módon működik. Ettől lehetsz érett, komoly lelkileg, de a biológiai kor sem becsaphatò, ahogy feldolgozza az agyad a környezetedből érkező ingereket, információkat. Ezt másképp teszi egy 18 éves agya, másképp egy 25, 30, 35 stb. agya. Még nem rendelkezel kellő mennyiségű és milyenségű élettapasztalattal, ami tök normális. Egyébként aranyos vagy, biztos vagyok benne, hogy később is jó barátnő leszel.
2018. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!