Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi tenne most boldogab...

Titeket mi tenne most boldogabbá? 23/F

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom egészséges lenne.
2018. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1, Az, hogy végre sikerüljön a jövőmmel kapcsolatos tervem;

2, Találjunk egymásra egy olyan nővel, akinek tetszik a lábfétis-téma.

2018. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerethető munkahely, azaz nem adatrögzítés és ahol nincs ennyi mentális problémás ember (enyhébben autista, anankasztikus sz.zavar, ilyenek).

De leginkább szerethető, kreatívabb munka, ami kevésbé monoton. Olyan ember, akivel egymás agyára megyünk, úgyis lesz mindenhol.


Jó fizetés, hogy ne kelljen ennyire aggódnom Apum felelőtlen életmódja és eü. állapota miatt. Jó lenne, ha, amint kell, tudnám őt segíteni, és mindezt nem a saját életszínvonalamat veszélyeztetve.

Egyetlen rokon, akivel jó a viszony és neki is én vagyok az egyetlen.


Egy kiegyensúlyozott, normális párkapcsolat.



Egyelőre ezek.

Mialatt másolgatom az adatokat meg keresgélek a rendszerünkben, ezen a 3-on kattog az agyam és stresszelek. Nomeg azon is kattog az agyam, hogyan lehetne automatizálni ezt a munkát. :D



Hosszú távon semmiképp se akarok 8 órában dolgozni, vinni akarom valamire a fotózást (hobbi szinten maradva, de mégis megmutatva a tudásomat), kertészkedni, minden nap főzni és sokat sportolni.

Mindezt nagyon távol Budapesttől illetve az összes nagyobb, 100-200 ezresnél több lélekszámú várostól....

De egyelőre az első 3 pont a fontos.

2018. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja, #13

25/l voltam, hogy lehessen viszonyítani.

2018. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha a fiú, akibe szerelmes vagyok, azt mondaná, viszont szeret.
2018. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egy kiados szex egy 20-on eves vekony magas sportolo fiuval. Se penz se ajandek nem erdekel. Meg egy kellemes hatmaszirozas elotte.

N

2018. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha ki tudnám szellőztetni a lakást végre. :)

Az elmúlt 1 évben mind a 4 panellakást eladták körülöttünk, és mind a négybe láncdohányosok költöztek, összesen 10 erős dohányos ember.

Tavasz óta egyetlenegy percre sem tudtuk kinyitni az ablakokat. De szó szerint egyetlen percre sem. Éjszaka sem.

Úgy néz ki el kell innen költöznünk emiatt.

2018. szept. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!