Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy mindenk...

Szerintetek igaz, hogy mindenkinek 3 személyisége van?

Figyelt kérdés

Egy, amit bárki láthat. Ahogy viselkedsz az ismerösökkel, kollégákkal és mindenkivel, aki nincs túl közeli kapcsolatban veled. A második az, amit a közvetlen környezeted ismer pl.a családod, a barátok, a párod. A harmadik pedig, amit csak Te ismersz.

Rám például ez nagyon igaz. A távoli ismerősök egy csendes,nyugodt, visszafogott lányt ismernek. A közelebbi emberek viszont már tudják, hogy állandóan megvan mindenről a véleményem,velük sokkal harsányabb és vidámabb vagyok. Viszont van egy olyan énem, amit senki se ismer, még a párom se teljesen. Ez csak a gondolataimban mutatkozik meg és olyankor, ha abszolút egyedül vagyok.

Nálatok is van ilyen?


2018. szept. 17. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted milyen lenne az a kapcsolat, amiben a párod ismeri azt az éned is, akit csak te ismertél?
2018. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából sok emberre igaz lehet, de kivételek is akadnak biztosan. pl.Mi a helyzet azokkal, akik nagyon zárkózottak, senki sem ismeri őket, mindent maguknak tartogatnak? Vagy épp ellenkezőleg, aki rendkívül myitott személyiség, többnyire nincsenek titkai.


Szerintem ez a 3 személyiség dolog inkább azokra igaz, akiknél éles különbségek vannak az ilyen megnyilvánulásaik között. Ilyen esetben lehet kettős személyiségről (vagy hármasról) beszélni. Ilyen esetekben, ha megismerem az adott személy valódi “3.-ik személyét”, akkor megdöbbenést okoz, mert élesen eltér attól, akit ismertem.


Sok átlagembert nem ismerek kívül-belül, de ha ismerném is őket, akkor sem okozna döbbenetet, ha pl. megtudnék valakiről olyan részleteket, hogy reggel fél 9-kor szokott felkelni:O vagy bármi ilyen jelentéktelen infó, ami során továbbra is átlagosnak tartom őt.

2018. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!