Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben hogyan kell...

Ilyen esetben hogyan kell cselekedni?

Figyelt kérdés

Van egy személy, aki egyáltalán nem érdeklődik felőlem, nem érdeklem. Szépen szólva nem jelentek számára semmit.

Ennek tudatában én viszont szeretném valahogy megismerni. Valamiért nagyon érdekel. Amiket nála tapasztaltam, azt másnál még soha és kíváncsi vagyok rá. Úgy érzem ha az egészet hagynám, egy óriási lehetőséget vesztenék el.


Általában én kezdeményezek találkozókat. A találkozóknál pedig nem annyira szívélyes a légkör.. Sőt, kellemetlen, mivel nincs meg az összhang. Eddig ez társaságban volt, kettesben nem tudom mi lenne. Igazából nagyon különbözünk. Ég és föld vagyunk mi ketten. Mindenesetre nem tudom, mit kellene tennem. Hogyan ismerjem meg? Hogyan kerüljek hozzá közelebb? Ő nem akarja ezt kölcsönösen, én pedig nem szeretném erőltetni.. Mégis, megmagyarázhatatlan okokból, de küzdeni akarok. Érte megérné.



2018. szept. 17. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus neked, akkor említsd meg neki, hogy mi az a tulajdonság, amit értékelsz benne.
2018. szept. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. szept. 17. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamint próbáld meg neki elmagyarázni, hgy számodra miért is fontos az, hogy mit gondolsz, érzel, amikor a közeledben van. Lehet, hogy van valamilyen oka, amiért ő nem annyira nyitott, de ha észreveszi az érdeklődést, akkor jó kérdésekkel valószínűleg meg fog nyilni előtted.

Ne szalaszd el!

2018. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!