Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lenne jó ilyen esetben...

Mit lenne jó ilyen esetben cselekedni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Kedves fórumozók!Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy munkahelyi problémim vannak.

Már 2 éve dolgozom ezen a helyen és dolgoztam már együtt ezzel az emberrel egy időben, de őt elrakták tőlünk egy másik területre.Nálunk folyamatosan kipécézett valakit és azt módszeresen kicsinálta...Beszólogatott,aljaskodott vele, borzasztó rosszindulatú embernek tartom.Mindenki megkönnyebbült,mikor áthelyezték tőlünk.

Aztán sajnos most megint úgy hozta a sors, hogy együtt kell dolgoznunk és most én vagyok az,akit kinézett magának és olyannyira beoltotta a többieket is ellenem, hogy szinte senki nem szól hozzám...és ami a legszebb, hogy a volt munkatársaimat is ellenem hangolta,olyannyira, hogy volt, hogy aki még a közösségi oldalról is törölt engem az ismerősei közül...

Én nagyon rosszul viselem ezeket a dolgokat,amiket tesz velem, mert így,ilyen munkakörnyezetben dolgozni nem lehet.Ők egyébként a többiekkel szemmel láthatóan nagyon jól elvannak egymással, (hozzáteszem mikor ide kerültem elmondták egymást mindennek)...mit csináljak?Segítsetek?



2015. ápr. 20. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy antiszociális a szóban forgó ürge?
2015. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy eleged van belőle, hogy rád szállt és hogy ellened hangolja a többieket is. Mond meg neki, hogy nincs ez így jól. Minél többen lesznek tanúi a kifakadásodnak annál jobb. Remélhetőleg ezek után vissza fog venni.
2015. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettessel egyetértek, de hozzáteszem, hogy aki totálisan elfordult tőled, kedves kérdező, azért meg nem kár...
2015. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FüligJimmy88 ***** válasza:
De ha tényleg antiszociális a tag, ahogy 1-es mondja, egy ilyen kifakadás csak olaj lenne a tűzre... Márpedig valószínűleg tényleg az. Akkor pedig csak azt lehet csinálni, hogy te leszel az erősebb. Az ilyeneket az élteti, ha látják a másikat szenvedni, nekem is volt már dolgom ilyennel, munkahelyen és azon kívül is. A beszólogatásra az a legjobb, ha olyat szólsz vissza, amire köpni-nyelni nem tud. Nem könnyű ilyen pikértnek lenni, de meg kell próbálni. Ha nem tudsz kapásból visszavágni, tanulj be néhány "általános receptet", pölö: "jól van, ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél", vagy "miért nem abba szólsz bele, amihez értesz is?" vagy mittudomén... De a nyilvános megszégyenítést nagyon nem csípik :D
2015. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!