Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a tizenéves t a k ny o s youtuberekből nem lesz sose normális munkaerő?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy ha netalán tán megfordulna a fejükben hogy normális munkát üzzenek, és jelentkeznek valahova bárki jó nevü vállalkozó, cég felveszi őket egy állasra?

Megkérdezik hol dolgozott eddig?

Hát én Youtuber vagyok, sehol.


Ez az egész egy lébecolás, mivel nem rendes munka ezért adót nem fizetnek be, csak kivesznek az államból akár egy egész életen át.


Elítélen ezeket a videósokat, ha mellette lesz normális munkájuk akkor megbékélek velük.



Vélemény?


2018. szept. 13. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Ezekből semmi nem lesz, Kérdező.


A régi jó videósok voltak az igaziak!!! FreddyD, Reactor, Visor...na őnekik volt szakmai tekintélyük is, és remekül elő tudták adni magukat. Reactor videóiból tudtma meg pl. hogy a régebbi kedvenceimet hol szerezhetem be, és hogy játszhatom végig. FreddyD videóból megtudtam, mik azok a játékok,amiket ha fizetnének, akkor se játsszak...


Manapság gyakorlatilag csak Dancsónak, meg 1-2 tapasztaltabb illetőnek vannak jó videói. A többi sima lájkvadász tucatszar, zéró értékkel.

2018. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Belenéztem pár videóba, ro.hadt unalmasak, meg egymást majmolják.

Én inkább azt nem értem, hogy ki kíváncsi ezekre.

Fogalmam sincs, mit fognak dolgozni.

Nyilván majd TV-znek, ilyesmi...

2018. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az egyik közösségi oldalon állandóan bedobálja őket ha szeretném ha nem, lecsekkoltam a profilját, videóját néhány embernek de nem értem mit esz bennük 70-80ezer ember.
2018. szept. 13. 22:08
 4/24 A kérdező kommentje:

Épp ez az unalom az egész, semmi értelmes.


Nah mindegy most sem értem az embereket

2018. szept. 13. 22:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"de nem értem mit esz bennük 70-80ezer ember."

Azt én se értem!

"Mit ettem ma.", kit érdekel ez???

2018. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy valaki "taknyos yutuber" még lehet belőle bármi.


Sőt, adott esetben pont az ilyen emberek lesznek sikeresek, pont azért, mert ki tudnak állni magukért.


Illetve azt is tegyük hozzá, hogy normális ember nem "hasznos munkaerő" akar lenni. Mert az azt jelenti, hogy dolgozol azért, hogy más meggazdagodjon...

2018. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek, de amíg az embereknek erre van igénye, addig a ilyen "youtuberkék" vígan megélnek a semmittevésből. Nem hiszem, hogy bármit is tehetsz ellene.
2018. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Hogy veszel ki az államból egy életen át? Komolyan kérdem, mert ha ez ilyen egyszerű akkor engem kihagytak valamiből....


Amúgy meg az a munka amiért fizetnek. Ha valaki ezzel képes pénzt keresni akkor igenis munka.

Van olyan is aki olyan szellemi terméket hozott létre amiből annyi passzív jövedelme van hogy kettőnknek összeadva nincs meg a fele aktívból. De ez is munka. Ha valaki hajlandó fizetni érte akkor meg is érdemlik. Persze kivéve ha az adófizetők pénzéről van szó mert azt nem döntheted el hova megy. De a youtuberek pont nem ebbe a kategóriába tartoznak.


Emellett ne hidd azt hogy olyan könnyű azt csinálni. A youtube egy durván kompetetív zóna ahol a folyamatos újítás mellett relevánsnak és érdekesnek kell maradnod a nézők számára és elfogadhatónak a szponzorok számára. Nem olyan egyszerű ez. És ha van egy hely ahol ha lemaradsz "Millióan vannak a helyedre" akkor ez az.

Aki komolyan akarja ezt csinálni annak drága beinvesztálás, folyamatos energia (videózás, szerkesztés, közösségi média kommunikáció, hírfigyelés).

Persze király lehet pewdiepie 60 millió feliratkozója után a pénzt felvenni, és megható érzés lehet amikor egy egész internet áll ki melletted mert a wall street journal indokolatlanul lenácizott. De amennyi időt és energiát az a napi 2 videó felemészt éveken keresztül az embertelen.

Ha nem hiszed el csak próbáld ki. Csak megírni az anyagot, felvenni, kivágni a nem kellő részeket, be effektezni, lektorálni, feltölteni és keresni az alapanyagot a következőhöz. Egy-két napig még oké. De hetekig is sok lenne nem hogy éveken keresztül. És nem mutathatják a fáradtságot.


Aki meg csak feltöltöget néha napján amikor kedve van, az nehogy azt hidd hogy megél belőle. Olyanok mint a zenészek. Millióan kezdik, majd 1 sztár lesz belőle. A többi meg elszórakoztatja kis környezetét a normál állása mellett.

2018. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

De nem csak tinik vannak.

Az Erdélyi Mónika és Mollika videói értelmesebbek?

Semmivel sem.

Gyurkálják a slime-ot, pacsmagolnak, bemutatják a hűtőjüket...

Most őszintén, ez normális?

Szerintem nagyon nem, tiszta értelmetlen.

2018. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Harag és részrehajllás nélkül:

primitív embereknek primitív eladók adják el primitív cuccaikat.

2018. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!