Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted segít valakin (-ek...

Szerinted segít valakin (-ek elgondolkodni) egy-egy normális válasz? Mégis hogy' nem fogy el ez a sok 'baj'?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben segített, nagyon sok a hasznos kérdés. Csak hát sokaknak ugyanaz a baja, és nem keres vissza.
2018. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltak már olyan válaszok, amelyek rajtam is segítettek. Némelyikből még tanultam is.
2018. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg válasz segített már nekem is, még olyan válaszok is segítettek, amiket olyan kérdésre adtak, amit nem is én írtam ki.
2018. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak az előző válaszolókat tudom ismételni, nekem már sokszor segítettek a válaszok. Akár praktikus dolgokkal kapcsolatban, akár önismereti szempontból. Öt éve volt egy elég mély lelki válságom, amikor sok támogatást kaptam itt és egész jól helyrejöttem. Persze voltak azóta is nehezebb időszakaim, de akkor egyértelműen az itteni emberek húztak ki belőle.

Baj az meg azért van sok, mert sok ember van(már ha az ilyen nem találok barátokat, depressziós vagyok, magányos vagyok jellegű dolgokra gondolsz). Ezzel a sok emberrel pedig nem foglalkoznak megfelelően vagy otthon, vagy a suliban, vagy egyikben sem. Már gyerekkorban politraumatizálva vannak lelkileg, és utána is mindenki tesz magasról a fejükre(tisztelet a kivételnek). Én biztosan bevezetnék az iskolákban valami lélekgondozós órát. Ha nem ezekre a bajokra gondoltál, akkor bocsi, hogy nagyon elvittem a kérdést más irányba...

2018. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ezekre gondoltem utoló..pont ezekre :)
2018. aug. 27. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Ha van 1-1 normális válasz, ami nincs szétrollkodva, akkor az sokat jelenthet, mert vagy elgondolkodik rajta, vagy megszívleli (hasznosítja), vagy elindít valamit benne (pozitív értelemben), vagy jelenleg ugyan semmibe veszi, de elraktározza magában és idővel feldolgozza. Minden esetre 1-1 jó, értelmes, lényegretörően megfogalmazott válasz hasznos lehet bárkinek is;

2, Részben trollbajok vannak, másrészt sokan a kicsi bajból kreálnak nagyot. Vagy épp nincsenek felnőve az adott problémához, és így alakul ki a gubanc. Vagy régi módszerekkel próbálnak megoldani újkori problémákat. Vagy a kölcsönös rossz kommunikáció miatt keletkeznek a bajok.

2018. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy válasz hozzáadhat egy segítséghez, de alapjaiban nem fog önmagában megoldani egyetlen problémát sem. A problémáját mindenki magának oldja meg, aki nem hajlandó erre, annak írhatunk bármilyen választ is.


Ha a gyakoritól várod, hogy elfogyjon a sok baj, akkor biztos nem fog elfogyni...


Amúgy nem tudom, hogy mióta lett a gyakori egy "segély oldal", szerintem elsősorban ez csak egy "kérdezz-felelek" oldal, nem arra találták ki, hogy megoldja mindenkinek minden problémáit....

2018. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!