Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt a mai napotok? Jó...

Treagu0311 kérdése:

Hogy telt a mai napotok? Jó pihenést kívánok mindegyikőtöknek!

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 21:13
 1/7 anonim válasza:
100%

Köszönöm kérdésedet, jól telt, mozgalmasan.

Melóztam ma, úgyhogy nem unatkoztam :)

Ma viszont ki kellett állnom a saját igazam mellett, úgyhogy kicsit most feltüzelve érzem magamat, aztán kiderül sikerült-e elérnem a amiért küzdöttem :D

Neked hogy telt?

2018. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz, az utolsó órámról hamarabb eljöhettünk kb. 1 órával, mert a tanárnak mennie kellett valahová, majd azt hittem, nem érem el a buszomat, de mégis sikerült és még helyem is volt. Aztán annyi jó volt még benne, hogy pár napja nálunk van egy kiscica, de nagyon fél az emberektől és nem mer 1 méternél közelebb jönni hozzám, de ma délután mégis úgy látszott, kezd megenyhülni és egy pillanatra hozzádörgölőzött a lábamhoz, bár utána el is szaladt xd De remélem, pár nap múlva már engedi, hogy megsimogassam.
2018. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni egész jó volt, igaz az ébredés kicsit nehéz volt, de aztán a munkahelyen is jó volt minden, egész hamar eltelt a munkaidő, aztán délután egy kis bicajozás, most meg jön a megérdemelt pihenés. És neked?
2018. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. A korai kelés ellenére kipihenten ébredtem, bementem az egyetemi óráimra, mielőtt pedig hazajöttem volna, beültem mozizni. Itthon pedig pihentem, zenét hallgattam, sorozatot néztem, rajzoltam, elvittem a kutyát sétálni meg ilyenek. Neked is jó volt? :)
2018. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugisan.

Reggel ébredés után egy kis torna (fekvőtámasz, hasprés), aztán elkészültem melóba, elindultam, most jól jött minden járat, a munkában is tudtam haladni, amivel akartam. Este táncórám volt munka után, aztán most még van egy kis fusi munkám, közben, amíg dolgozik a gép, szórakozok is egy kicsit. Aztán alvás.

2018. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan parásan, majd közelgett egy katasztrófához (aminek a kimenetele még így is kérdéses), hogy a nap végi csalódás már csak hab volt a tortán... Inkább rossznak mondanám, mint bármi másnak.

Jó pihit Neked is:).

2018. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem ez volt a legjobb napom, az biztos. alapból produktív napot terveztem, mert ma szabadnapom van, hát nem jött nagyon össze. A lány lemondta a kávézást, akivel megbeszéltem, tönkrement a mosógép az albérletben, ahol lakom, és elmentem boltba vásárolni, de a bankkártyám itthon maradt, szóval haza kellett jönnöm meg vissza.

Ezen kívül azt terveztem, hogy nagytakarítás lesz, elmegyek gyülekezetbe, angolt tanulok, hát ezek közül egyiket sem csináltam :D

remélem a tiéd jobban sikerült!

2018. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!