Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rasszista vicceket hallgattam,...

Rasszista vicceket hallgattam, és meghallotta egy roma, következmény?

Figyelt kérdés

Szerdán a buszon, hazafelé a haverom ilyen témájú vicceket mesélt, bár mondtam, hogy. Nem kéne, de senkinek nem tűnt fel, és végülis vicces volt, bár nem vagyok rasszista. Szóval folytattuk a villamoson is. Leültünk, sajnos pont egy roma srác elé, csak mivel elfordult, nem tűnt fel. Úgy a harmadiknál hallom a hátam mögül, hogy - ha ilyen vicceket hallgattok, uljetek el a bús ... Ba, itt a haverom megfordult, én nem mertem. És te meg ( ezt neki mondta) ne mesélj ilyen vicceket, mert kitépem a teló a kezedbol ( arról mesélt) és földhöz vágom. A haverom csak annyit nyogott ki hogy jó, és teljes csend lett, a következőnel leszálltunk.a haverom későbbi elmondása szerint az iskolákkal szembeni gimibe jár, többször látta már ott. A srác ilyen 16 év körüli lehetett.


Szerintetek mi lesz belőle?



2018. szept. 22. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én netre írtam ki egy csomót. Semmi nem lett belőle.
2018. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Megijedtetek egy romától?
2018. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gazsikkal bocsi
2018. szept. 22. 08:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyuszik vagytok.
2018. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viseljétek a hülyeségetek következményeit.
2018. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg elbactáttok a napját, de amúgy nem fogja kinyomozni a lakcímeteket és megkéselni titeket álmotokban, ha emiatt aggódsz...
2018. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi igen, pont erre gondoltam, vagy hogy a bandájával elkap magányosan egy sikátorban. Gondoltam arra is, hogy oda megyek személyesen bocsánatot kérni, de lehet, hogy az csak olaj lenne a tűzre. Szóval no para?

A Zöldike kézike persze repült!

2018. szept. 22. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rasszista, de az ember szine feher.
2020. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!