Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apakomplexus lenne?

Apakomplexus lenne?

Figyelt kérdés

A 13 éves húgom, most került új iskolába. És tegnap este bevallotta nekem, hogy tetszik neki a kémiatanára (26 éves, férfi) és én nem tudtam mit reagálni rá. Én most vagyok 18 éves, de nem tapasztaltam még soha életemben olyat, hogy nálam több mint 10 évvel idősebb férfi keltené fel az érdeklődésem. Mit mondhatnák a húgomnak erről?

Ja, és a 12 és fél éve elváltak, aminek köszönhetően apa nélkül nőtt fel a húgom. Olvastam, hogy ez miatt is alakulhat ki valakiben az apakomplexus?



2018. szept. 22. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

13 évesen tök gyakori, hogy az ember idealizált férfiakba/nőkbe lesz szerelmes.

Majd kinövi.

2018. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ez még nem apakomplexus. A diákokkal előfordul ilyen, fiúk fantáziálgatnak a csinos, fiatal tanítónéniről, lányok a jófej, helyes tanárbácsiról.
2018. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok csaj "apás" de hihetetlenül sok


kezdve azokkal, akik idősebbekre buknak..


folytatva az önbizalomhiányosokkal..


végezetül a szerencsétlenekkel, meg sorolhatnám


nekik ez lelki támogatást is jelent

2018. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!