Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apakomplexusom van engem...

Apakomplexusom van engem egyáltalán nem zavar, de szerintetek ez betegség? 15/l

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 22:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, nekem is az érettebb fiúk\férfiak jönnek be,de nálam a max 18-19 év.Ha Te is így vagy vele,szerintem egyátalán nem gáz,de ha a 40-esekért vagy oda,akkor vigyázz mert ők nem a lelked akarják ápolgatni.
2015. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miben mutatkozik meg az apakomplexusod?
2015. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy csak az idősebb férfiak érdekelnek át nézek a magam korúakon
2015. aug. 23. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem az.

(Hány évesek jöhetnek szóba?)

2015. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Attól függ ha max. 10 évvel idősebb fiúk jönnek be az még nem baj, de ha annál idősebbek,akkor..velük csak az a baj hogy valószínű ők mást akarnak tőled mint te tőlük.
2015. aug. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4* a 30 inkább 36-tól 42-43íig,szóval apakomplexusom van
2015. aug. 24. 13:42
 7/7 anonim válasza:
33%

Szerintem nincs ezzel semmi baj, hogy apakomplexusod van.

Ugyanakkor tényleg vigyázz, mert nem minden "apakorú" akar "komolyabb kapcsolatot".


Természetesen vannak olyan férfiak akik hosszútávon is el tudnak képzelni egy ilyen kapcsolatot. Nem olyan ritka ez mint amilyennek látszik a dolog.


Ha ilyen kapcsolatot keresel akkor alaposan figyeld meg a reakciókat. Pár jól irányzott kérdéssel kideríthető, hogy kalandot vagy komolyabbat akarnak tőled.

2015. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!