Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt számotokra...

Milyen érzés volt számotokra az első olyan szeptember elsejei nap, mikor tudtátok, hogy már végeztetek a tanulmányaitokkal és soha többé nem kell iskolapadban ülnötök?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Paráztam, hogy mikor lesz munkám.
2018. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Én imádtam. akkor nyáron elköltöztem otthonról, a barátnőmmel albérletbe, dolgoztam is, és hatalmasat röhögtem a többieken, hogy mehetnek vissza.

6 év után meg már azt mondom, bár csak az lenne a legnagyobb bajom, hogy suliba kell járni.

2018. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő. Akkor már dolgoztam. Az iskolában vannak kis szintek meg szakaszok amiket teljesíteni kell, le lehet zárni és továbblépni. A munkában nincs ilyen. Azt hiszem nekem volt egy erős intézményfüggőségem akkoriban. Ezt már akkor éreztem mikor befejeztem, és féltem is az ősztől. Tudom hülyének fogtok nézni, de elkezdtem magamtól tanulni olyanokat amiről azt gondoltam érdekel, de annyira nem érdekelt semmi. És nem voltam eminens soha, úgyhogy nem is tudom mi bajom volt na. Aztán gondoltam továbbtanulok. Aztán megint. Közben dolgoztam, szóval volt miből fizetnem a sulikat. Aztán már tényleg nem tudtam mit kezdhetnék magammal, úgyhogy gondoltam az autóvezetés is olyan amit tanulni kell. Na az jót tett akkoriban. Aztán elmúlt a tanulhatnékom, pláne hogy minden vizsgaidőszak előtt azt mondtam, hogy ez volt az utolsó. Azóta viszont rájöttem mit lett volna kedvem tanulni. Csak most időm, meg felesleges pénzem sincs rá az a baj. És nem is tudom hogy bírnám ki egy iskolapadban... lehet nem bírnám.
2018. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%

Ültem vissza a padba, csak tanárként :D

Nekem igazából az volt a meghatározó érzés, amikor kijöttem a diákmelós helyemről és tudtam hogy soha többé nem kell visszajönnöm. 7 évet éjszakáztam végig egyetem mellett. Táncoltam a biztonsági kamera előtt az utolsó reggel :D

2018. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!