Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyanról...

Mi a véleményetek egy olyanról, aki ezeket zenéket szereti?

Figyelt kérdés

Ezek lennének: (Cannibal Corpse).


[link]



[link]


[link]


Az utolsónál dalszöveg a komment szekcióban található.

Szóval mi a véleményetek egy ilyen emberről? Elítélitek? Mindenesetre, nem valami "divatos" zenei műfaj.


Aztán még van egy pár, de most ezek a favoritok...

18/F



2018. szept. 25. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
semmit, de én biztos nem tudnék élvezni ilyen "zenét". teljesen függetlenül attól hogy divatos-e avagy sem.
2018. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
15%

A rock műfajon belül a hard rockot és a metált szereted!

de ezek a zenék borzasztóak:D

én minden műfajt szeretek igen mindent, de ezek..

(bounce, minimal, rock, rap, dubstepm, edm..stb)

16/f

2018. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem zene, hanem hörgés
2018. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

A zene (dob, gitár) jó, de a szöveg és annak elhörgése nekem nem jön be. Én inkább rock és metál párti vagyok. Pl. a Ladybaby-nek is van egy férfi (hörgős) énekese, de az általad linkelt műfaj már szerintem sok.

Az effajta szövegnek nincs értelme. Pl. az utolsónál: "I sucked the blood from her ass" - ez... nagyon nyomi. De konkrétan.

2018. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%

Hogy elég edgy.


Sportolsz vagy jársz konditerembe? Ha nem, nem vagy menő metálos.

2018. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Viszont most néztem róluk gyorsban fotót... van köztük pár jobb fickó. :D :D :D
2018. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 veterán vas ***** válasza:
27%

Számomra ez nem zene, hanem zaj.

Azt nem mondhatom, hogy elítélem -mert nincs hozzá jogom- de véleményem szerint, meglehetősen nyakficamos az ízlésvilága. ;)

Ha neki tetszik, hallgassa.

2018. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Metalt hallgatok nagyrészt de Cannibal Corpse szerintem overrated gyenge banda. sok ezerszer jobb banda van. pl. Death. de én a black metalt szeretem jobban 17/f
2018. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Mansour ***** válasza:
12%

Undorító, beteg szövegek, fantáziátlan metálzenével. Aki ilyen szövegeket ír, az vagy teljesen aberrált, beteg lelkű ember, vagy - ami valószínűbb - a tehetség hiányát akarja pótolni ezzel a feltűnősködéssel.

És miért ne lenne jogunk elítélni? Én úgy tudom még megvan a szabad véleménynyilvánítás joga, elméletben legalábbis. Miért ne lehetne elítélni valamit, ami erkölcsi és ízlésbeli alapon is egyértelműen elítélhető?

Aki ilyen zenéket szeret, és érti is, hogy miről szólnak a szövegek, abban nagyjából biztos vagyok, hogy ezzel valamit kompenzálni akar. Erő, határozottság, férfiasság hiányát, vagy valami hasonlót. De ez nem lesz hatékony kompenzáció, csak a lelkét mérgezi vele.

2018. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
figyeljmár utolsó :D el nem tudod képzelni milyen rendes ember a legtöbb aki ilyen zenét csinál meg még betegebbet is. a zene az csak egy dolog. direkt ez a lényege hogy beteges legyen.
2018. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!