Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Ma teljes nem vagyok önmagam. Eddig kőkemény depresszióval küzdöttem,elégedetlen voltam önmagammal. Nem értékeltem önmagam. Aztán (ami igazából már tegnap történt) mentem suliba és elkapott az elégedettség,nyugodtság,hála érzés és mindenkinek mosolyogtam. Még egyedül is. Mindenkihez odamentem. Látták hogy boldog vagyok. Az a vicc hogy emiatt engem nagyon megkedveltek. Megmondom őszíntén hogy ez nem tudom hogy mitől lehetett. Ma pedig nem aludtam semmit mert megint tele vagyok energiával. Tele vagyok hálával. Mi történt? Nem gondolok már az öngyilkosságra. Eszemben sincs megtenni. Mindennek tudok örülni. Fura ez. Mit gondoltok?
2018. szept. 28. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Történt valami ami miatt öntudatlanul is boldog lettél. Vagy valaki kokot csempészett a kajadba mert látta hogy szarul vagy. Esetleg a szervezetedben hiányzott vmi vitamin asvanyianyag stb és emiatt voltál rosszul aztán meg potoltad és oké lett minden. Bár egy csomó öngyilkosság úgy végződik hogy az emberünk hótra jól érzi magát és "hirtelen" megtörténik a legrosszabb. 🤔
2018. szept. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!