Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki nehezen tud kommunik...

Ha valaki nehezen tud kommunikálni, annak feltétlen az az oka, hogy az illető szellemileg nem ép?

Figyelt kérdés
Ez az illető nem kimagasló tehetség semmiben,de az emberi kapcsolatokban és kommunikációban eléggé elmaradott.
2018. szept. 29. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak introvertalt, nekem is nehez kifejezni magam
2018. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti ezt. Lehet, hogy csak a szocializácós közege által nem tanult meg dolgokat, amúgy írásban meg profi.
2018. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a nézőpontoddal.Olyan ember nincs, aki az élet valamely területén ne érezné otthon magát. Valamiben biztos tehetséges. :)
2018. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz kommunikálnom néha, főeg bizonyos emberekkel, lehet ,hogy nem kedvel téged, vagy zavarba hozod, nekem is pont ez van a nővéremmel meg a pasijával.Egyszerűen irritál minden bennük, és így nehezen is tudom kifejezni magam, amikor beszélgetek velük...brrr
2018. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!