Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a lenti témáról?...

Mit gondoltok a lenti témáról? Ki lehetett a szóban forgó illető?

Figyelt kérdés
Júliusban történt, hogy a Veszprém és Budapest közötti vonaton együtt utaztam egy 19 éves, szőke hajú és kék szemű, rövid szakállat/erős borostát viselő fiatalemberrel. (Egyébként 25 vagyok, de sajnálatos módon, legfeljebb csak 20-22-nek nézek ki.) Beszélgettünk, viszont az állandó szorongásom (pszichés betegségek), és az abból fakadó kommunikációs nehézségeim miatt valószínűleg nem tehettem pozitív benyomást személyére, sem pedig a körülöttünk ülőkre, akik talán hallhatták társalgásunk bizonyos részleteit. Félreértés ne essék, nem vagyok meleg (fiú), tehát nem ilyen jelleggel alakult "szóváltásunk". Nem mutatkoztunk be egymásnak, viszont hasznos életvezetési tanácsokkal látott el. Azóta is foglalkoztat, ki lehetett a srác? Hátha ő, vagy valamelyik ismerőse látogatja időnként eme weboldalt.
2018. aug. 30. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!