Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne petíciót indítani Szujó Zoltán Forma-1-es kommentátor leváltásáról?

Figyelt kérdés

Ha igen, mégis hogyan kell elindítani egy ilyent?


Lehet, hogy a célt nem érné el, de legalább jelzésértékű lehetne, hogy emeljenek a színvonalon.



2018. szept. 29. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
nem, nem lenne érdemes.
2018. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem lenne érdemes. Az MTVA egy óriási cég, az ilyen cégek rá se hederítenek egy petícióra, amit jó esetben aláírnak pár ezren.
2018. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Most akkor olcsóbb lesz a kenyér, ha más közvetíti a futamokat? :) Én nem tudom, mennyire csinálja jól, de valszeg egyébként nem rossz, ha ő csinálja; meg nemtom , régen ment itthon nálunk Forma1, 10-20 éve, és amennyit én hallottam belőle, meg figyeltem, az jó volt. Nem tudom, akkor ki közvetítette.
2018. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2


Értem. Köszi a választ!


3


Mi köze ennek a kenyér árához? Nem is eszem, mert szörnyen hizlal.

Általában örülök minden válasznak, de azt, akinek ennyire fingja sincs arról, amihez hozzászól, lepontozom.

2018. szept. 29. 18:02
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Minek kéne a petíció? Ő nem szakkommentátor, hanem kommentátor. A hangulatért felelős és azért, hogy ne legyen kínos csend. Ezt tökéletesen betölti! Baromi jó beszélőkéje van és jól kijönnek Gáborral, aki pedig szakkommentátorként van ott.


Azért, mert neked nem szimpatikus és esetleg még 8-10 komment megerősíti a te véleményed, attól még semmi probléma nincs vele. Másik 1 millió ember pedig kedveli.

2018. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5


Több F1-es fórumon is aktív vagyok. Senki se szereti, aki picit is konyít az F1-hez, az tudja, hogy nagyon nem alkalmas a feladatra (a hangulat keltés alatt mit értesz, mert engem pl az is irritál, hogy nem megfelelő helyzetekben ordít, pontosan azért, mert nem érti mi történik a pályán). Az, hogy nem szakkommentátor, az nem menti fel, ettől még nem szabad butaságokat beszélnie.

2018. szept. 29. 18:40
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Én meg F1 rajongó vagyok, hosszú évek óta még a szabadedzéseket is nézem, ismerek mindent és mindenkit, fejből fújom a szabálykönyvet, az aktuális helyezéseket, pilótapiacot, mindent. És képzeld, én meg szeretem a Szujót is meg a Wébert is. Na, akkor mi van? Ha nem tetszik vedd le a hangot vagy nézd angol csatornán. Tipikus magyar gyűlölködő mentalitás, hányni tudok tőle. Ülj oda, csináld jobban!
2018. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7


Bocs, de elég buta lehetsz.


1) Mi ebben a gyűlölködés? Szerintem nem alkalmas a feladatra. Kész. Riporternek nem volt rossz, a suszter maradjon a kaptafánál. Tényleg, mi ebben a gyűlölködés? Kritikai gondolkodás fontos, és a kritikában jobb esetben nincs semmiféle gyűlölet.


2) "Ülj oda, csináld jobban!"

Jaj, ezt annyira imádom. Tehát egy étteremben nem kritizálhatom a szakácsot attól még, hogy mondjuk én nem tudok főzni? Elég nagy butaságokat írsz.

2018. szept. 29. 19:30
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Amikor elment a hang és a Nagy Daniék a stúdióból vették át a szót, akkor írták, hogy micsoda különbség, végre értelmes ember kommentálja a történteket stb stb... én nem akarom Nagy Danit bántani, de hallottátok ti? Figyeltetek egy kicsit is? Ő is és akivel ott volt, két mondatot nem tudtak egymás után elmondani anélkül, hogy ööö-ztek volna vagy megakadtak volna a saját mondanivalójukban.


Szujó nagyon jól csinálja és ennyi idő alatt már a forma-1 -hez is konyít eléggé. Egyáltalán nem "ordibál" rosszkor. Akkor emeli meg hangját, amikor történik valami és persze a rajtnál.


A szimpátiádat ne keverd a szakmaisággal.

2018. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Akkor még egy + pont a Szujó mellett!!


Egy-két "soha-semmit-el-nem-ért" lúzer szerencsére nem tudja leváltani.

2018. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!