Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyanok, akik...

Vannak még itt olyanok, akik nem vágynak vissza a tizenéves korba, és boldogak inkább most, hogy felnőttek és dolgoznak?

Figyelt kérdés

Sokan az ismeretségi körömben állandóan azt hangoztatják, hogy mennyire jók voltak azok az általános/középiskolai/egyetemi évek, és hogy a munkás élet mennyire pocsék, stb.


Én úgy vagyok vele, hogy nem nagyon szerettem az iskolába járni, viszont most, hogy dolgozom, van pénzem, megvehetek nagyjából azt, amit szeretnék, komolyabb emberekkel vagyok körülvéve, sokkal boldogabb az életem.


2018. szept. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A fősulin kívül minden iskolát útáltam, egyáltalán nem vágyom vissza egyikbe sem.


Mióta dolgozom a magam ura vagyok és ezt sokkal jobban élvezem mint az iskolát.

2018. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele bár azt hozzá kell tenni hogy mindig is érettebb voltam fejbe.
2018. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Néha elmerengek, hogy mi lett volna ha én is ilyen bulis gimis stb. lettem volna, hogy talán felnőttként más lennék. De nem vágyom vissza azokba az időkbe, és szerintem ugyanígy csinálnám újra, még ha egyedül is maradtam végre. Most már a nyugdíjas kort várom, hogy visszagondoljak a mostani éveimre, hogy mit kellett volna máshogy csinálni :D
2018. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Tökéletesen eggyet értek Kérdező!

Szabadabb vagyok, lehet kocsim, saját keresetem, azt veszek amit szeretnék (normális keretek között, nem ész nélkül költeni), FIX! Nyolc órát kell munkahelyen lennem, nem úgy mint suliban, mikor egyiknap x másik nap y órád van, ja és ne beszéljek a suli után esetleg benmaradni próba, ünnepélyes vagy egyéb miatt.

Szóval örülök hogy létezik az egyetemeken levező szak, és közben dolgozhatlok:)

2018. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig is utáltam az iskolát, mindig is rossz tanuló voltam. Gimnázium egyenesen szenvedés volt nekem. Buktam is, és utáltak a tanárok is. Egy szóval szörnyű volt.

Számoltam vissza anapokat, amikor az egésznek vége lesz, és saját lábamra állhatok!


megtörtént. 5 éve már. Minden pénzemet odaadnám, 1 napért, hogy visszaélhessem a gimis szenvedéseimet!

2018. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!