Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tisztességtelen dolgoka...

Milyen tisztességtelen dolgokat éltetek át/láttatok?

Figyelt kérdés
Pl. egy vezető megzsarolt stb.
2018. okt. 1. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennél idősebb és tapasztaltabb az ember, annál több mindet.Később meg akár egyetlen mondatból megtudja ítélni a másik embert, hogy megvásárolható-e avagy sem.
2018. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetemen úgy szoktak meghúzni embereket hogy ki sem javítják a dolgozatokat, csak ki van adva hogy X embert meg kell buktatni (mert ugye az ismételt vizsga díjköteles így plusz bevétel az egyetemnek), így simán lesöprik a dolgozatot az asztalról a Neptunba meg beírják az elégtelent, dolgozat megtekintés nincs. Szerintem et elég tisztességtelen.


A másik, mikor veszek 30 km-es bérletet buszra, felszállok a végállomáson, ellenőrzés rögtön az elején, az ellenőr szerint minden rendben, majd párhónapra rá ugyanazon a viszonylaton, ugyanazzal a bérlettel, ugyanúgy a végállomásnál ellenőrizve megvágnak 9000 Ft-ra, mert állítólag egy megállóval(!), azaz 300 m-rel(!) hamarabb szálltam fel, mint amire a bérletem feljogosít. Ami az előző ellenőrnél rendben volt. Mindezt 30 km-es viszonylaton (azaz az út 1%-át "blicceltem"). Szerintem ez is tetűség.

2018. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ellenőrös téma inkább a szakmai tanulatlanságuk miatt van. Egyik tudja mit mikor, másik nem.


Nálunk is nem egy ilyen eset van. Egyik ember így, másik ember úgy, harmadik ember meg jól csinálja. Aztán mindig a dolgát jól végző ember húzza a rövidebbet.

2018. okt. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!