Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti havonta milyen értékben...

Ti havonta milyen értékben engedtek meg magatoknak nemlétszükséglet dolgokat (lent kifejtem)?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok mint péksüti, kávézóban -pékségben vett káve, édesség, könyv, mozi, hobbi költsége, ilyesmi....

Ez csak ilyen kis közvéleménykutatás :D


2018. aug. 2. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Péksüti, édesség hetente, kéthetente
2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Amikor csak szeretném. Szerintem egy tanult huszonévesnek nem okoznak gondot ezek miután elkezd dolgozni.
2018. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek apróságok. Bármikor megengedhetek magamnak ilyesmiket és az lenne a természetes, hogy bárki más is, aki munkával pénzt keres. (Tudom, hogy nem így van)
2018. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

étel: kb. 5000

hobbi: 5000-10000 között

egyéb: 0-5000 között

Ennél többre nincs szükségem, de akár a többszörösét is megengedhetném magamnak.

2018. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi négy hónap adatai alapján havonta átlagosan 45 839 Ft. Ebből a strand/fürdő/szauna 19 055 Ft, kávé/cukrászda 6378 Ft, ajándékozás 7444 Ft, egyéb 12 962 Ft.


A péksütemény a nyílvántartásaimban egyelőre nem minősül nem létszükségletnek, de egyébként lehet hogy átminősítem, nem rossz felvetés.

2018. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 alkalommal edzés után beszoktunk ülni a Costába. A férjem kávézik, és kókuszos kakaót iszom.

Pékárut nem eszek, moziba akkor megyünk ha tényleg jó film megy, és érdekel minket. Könyvet havonta szoktam venni. De van hobbink. Pl: konditerem (havi 20 gpb) Íjászklub (havi 25 gbp)

Ja, és gyűjtöm az üveggolyókat, és ezért ha találok, akkor képes vagyok komoly összegeket is fizetni érte. Nemrég vettem 120 gbp -ért egy egyedi kézzel készített üveggolyót..

2018. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyik hasznos és érdekes volt :)

Nekem egyelőre ez még új dolog, és hát nagyon fura ez a “szabadság”. Nem keresek sokat, de az egyetem mellett diákmunkázásból megkeresett pénznél lényegesen jobban azert. Annó az összes pénzem elvitte a koli, az étel, néha egy-egy ruha, cipő, ilyesmi. Nagyon esszel költök ilyenekre (sajnos az összeget nem tudom pontosan, most kezdtem el irni a kiadásaim, de 10ezer körül kb a hónapban).. mindenesetre jo erzes nagyon hogy mar lehet :)

2018. aug. 2. 22:40
 8/20 anonim ***** válasza:
0,00.0
2018. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Péksütit nem eszek, édességet ritkán, Júliusban nagyon keveset költöttem a hobbimra is, alig pár ezret, spóroltam a következő kettőre, mert akkorra rengeteg tervem van, ami valszeg nagyon sokba fog kerülni. Nem létszükséglet, amire költök végülis csak a hobbim.
2018. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Heti háromezret szánok ilyen dolgokra nyáron, mikor teljes munkaidőben dolgozom. Szorgalmi időszakban, mikor nem tudok annyit menni, akkor ez havi 3000-re csökken :( De még így is szerencsésebb vagyok, mint azok, akik soha nem engedhetnek meg maguknak ilyet.
2018. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!