Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak rá újra magamra?

Hogyan találjak rá újra magamra?

Figyelt kérdés

Nemrég elköltöztünk és teljesen más vagyok. Nem találom önmagam és nem vagyok most megelégedve azzal amilyen lettem. Legbelül érzem hogy bennem van még a régi énem valahol csak nem találom. Nem találom meg a helyem így magamat sem tudom

...



2018. okt. 1. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit érzel mivel voltál másabb? Adj egy kis időt magadnak. Milyen messzire költöztetek a régi otthontól?
2018. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

(1-es)

Több volt az éldtkedvem és jobban éreztem magamat a régebbi emberekkel... Megvolt a tekintélyem... És amúgy 104 km-re lakunk most a régi otthonunktól

2018. okt. 2. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor mi 300kmre költöztünk nekem is borzasztó volt az első pár hónap..uj iskola a kisbolton kívül semmit nem találtam meg meg szerintem nem is mertem keresni. Utána ahogy megismertem új embereket ,visszanyertem önmagam. Addig csak anya volt nekem. Próbáld meg úgy felfogni hogy egy új kihívás,és új élet kezdete . Új embereket új dolgokat ismersz meg,ez jó dolog és később tetszeni fog neked. Ha honvágyad van valamelyik barátnődhöz vagy rokonodhoz utazz haza néha hétvégén. Ne ijedj meg később meglátod jó lesz minden olyan leszel mint régen:)
2018. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!