Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjak újra magamra,...

Hogy találjak újra magamra, vagy mit tegyek, hogy változzon valami?

Figyelt kérdés
teljesen úgy érzem, hogy a régi énem, aki szeretett rajzolni, festeni, zenélni, írni, teljesen eltűnt. régen kerültem a csúnya beszédet, őriztem valamennyi tekintélyt, habár elég lázadó típus vagyok, de mára ebből annyi maradt, hogy az egyik részem állandóan tanul, a szülők és a tanárok kedvére tesz, míg a másik minden alkalmat megragad, hogy élvezze az életet, piáljon, szívjon, trágárkodjon satöbbi. egyre sz.rabbul érzem magam ezzel az életvitellel. mit tegyek?

2012. júl. 9. 14:06
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de ha jól gondolom, a problémádat valószínüleg úgy hívják: kamaszkor. A rossz hír, hogy ellene nem igazán tudsz tenni, ajó, hogy egyszer ez is véget ér. :)
2012. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony. Kamaszként én is elég rosszul éreztem magam a bőrömben. De most, ha lehet fokozni, akkor sokkal rosszabb. Szóval nyugodj meg. Lehet mindig rosszabb. És lesz is. Ettől nem kell félni. Ez talán már az utolsó korszaka az emberiségnek. Itt a világvége küszöbén, csak azt tudom mondani, hogy pech, hogy pont most élünk. Rongyos 21. század.

Amúgy a végire jókat is mondok. Nemrég nagy kegyben lvolt részem. Be tudtam fogadni a semmit a szívembe és a lelkembe is. Szellemileg hangolódtam reá. A Semmire. Igen. Ez egy ideális sexylove a Világ részéről felém.

Szóval szerintem próbáld magadba fogadni a semmit. És ha a semmi veled van? Ki lehet ellened? Gondolkodj el ezen.

2012. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerezd vissza! Most gondolom meg akarsz felelni mindenkinek, meg beilleszkedni, azt teszed amit elvárnak tőled. Szerezd vissza a régi éned! Lehet, hogy nem lesz annyi felszínes haverod, meg nem lesz sok részeg este, de alkotni fogsz.
2012. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, 17 vagyok, de azt hittem, már túlvagyok a kamaszkor legjaván:D mikor visszaolvasom a régi naplóimat,(akár a múlt nyárit) mindig csak egy hülyelány gyerekes örömeit látom és olyan, mintha húsz éve írtam volna. kicsit eltévedtem a jó és a rossz fogalma közt. mert jelenleg az a jó, ami rossz, de nem az a rossz, ami jó. hát, ez elég bonyolult lett, mindegy, köszi a tippeket:))
2012. júl. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!