Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok fiatal...

Miért van az, hogy sok fiatal férfi (30 év alatt) hajléktalan van, de ilyen fiatal női hajléktalanok nincsenek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Mert 100.000 román férfi jött ide kitúrni őket. A trianoni bűntudat meg befogadta őket ide.
2018. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mert qrva kevés a női szálló,szinte csak éjszakai menedékek vannak.

Amúgy nincs kevesebb,kb 1/4 a nő.

Csak a nők kevésbé isznak,többet fürdenek.

Gyakrabban cserélnek ruhát,és halgatnak arról hogy hajléktalanok....

2018. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Mert a hajléktalan férfiak általában isznak, mint a kefekötő.

Innen meg nehéz a felszínre kapaszkodni.

2018. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van más kérdés is ami aggasztó. Pl miért nincsenek cigány hajléktalanok?
2018. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert böriben vannak, igaz az nem hajléktalan, mert a te adódból eszik, iszik, fürdik, alszik, égeti a villanyt este.
2018. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a nőknek eleve több lehetőségük van az életben, plusz a társadalom nem is enged annyira lecsúszni egy fiatal nőt, hogy hosszú időre kikerüljön az utcára.
2018. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2es vagyok üzenet #6osnak.

Nő vagyok,2014 nyarát budapesten a 13ker és az alföldi hajléktalan szállón töltöttem.

Első kézből ismerem.... Ott volt ruha/napi kaja lehetőség.

A Podmaniczky "éjszakai menedék" 6ker. Csak nőknek,se élő taj kártya,se kaja,se orvos.Sok a "Westend-pillangó" ,nem olyan sok a nők lehetősége se!

Vagy pillangó vagy qwa jó szinész és talál munkahelyet vagy egy olyan helyet ahova leléphet.Ha heti munkára felveszik,át tud menni 'munkás szállóra' onnan akár családot tud alapitani,de a mai világba....

2018. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Roppant egyszerű. A hajléktalanok jelentős része egy válást követően kerül utcára. A magyar jogrendszer jellemzően mérlehelés nélkül nőpárti, tehát a gyerek, a lakás, az ingóságok a volt feleségnél kötnek ki. A férj kap egy gyerektartási kötelezettséget, melynek akkor is meg kell felelnie, ha az a megélhetését veszélyezteti. Egyenes út a hajléktalanná váláshoz.
2018. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!