Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vetemedhet valaki ilyesmire?

Hogy vetemedhet valaki ilyesmire?

Figyelt kérdés
Újabban szerepelt a hírekben, hogy Cegléden megrontottak egy 4 éves kislányt... Teljesen felzaklatott az eset, nem tudom egyszerűen felfogni, hogy süllyedhet valaki ilyen mélyre... Ti is hallottatok erről az esetről? Szerintetek is rendben van, hogy az ilyen embereknek továbbra is "jogaik" vannak? Felháborító...
2018. okt. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ezek súlyosan pszichés beteg emberek. Régen is voltak ilyenek, mindig. Hallottam róla. Igen, rendben van hogy vannak jogai, ez véd meg minket attól hogy állatokká alacsonyodjunk. A törvény majd gondoskodik róla, hogy az elkövető jó sok évre börtönbe kerüljön. Ott meg a rabtársai majd gondoskodnak róla főleg ha kiderül hogy gyermek erőszakoló. Ott már ha félre néz a börtönőr, nem sok emberi joga lesz.
2018. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, bízom benne, hogy igazad lesz...
2018. okt. 11. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szörnyen gonosz és rossz dolgot egy szörnyen gonosz és rossz dologgal büntetünk (cellatársak éveken át kínozzák az illetőt), akkor azzal igazságot tettünk vagy kétszer annyi szörnyűséget teremtettünk ebbe a világba?


Én egyszerűen csak egy fájdalommentes méreginjekcióval elaltatnám, semmi szükség arra, hogy ő is rengeteget szenvedjen, egyszerűen csak nem való a társadalomba, ezért ki kell iktatni.


A régebbi korokban is egyszerűen csak lecsapta az illető fejét a hóhér, semmi szükség nem volt arra, hogy éveken át kínozzanak valakit.

2018. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!