Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon érzékeny vagyok az...

Nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb délután háromkor láttam hogy egy nő összeesett a Déli pályaudvarnál benn a váróterembe, aztan nyitott szemekkel mozdulatlanul feküdt, fura végtagtartással... Hívtam mentöt, valaki legyezte stb.. Nagyon sok ember összegyült addgra körülötte. Nekem mennem kellett mert 14 40kor indult a vonatom, szoval nem tudtam megvarni mi tortent de most este jottem vissza es azota mar semmi sem volt ott termeszetesen. Nagyon nyomaszto erzes van rajtam miota ezt lattam, felek is es olyan nyomaszto... mit tehetnek... ? Eleve mi lehetett vele? Tudom hogy latatlanbol ezt nehez megmondani de hatha..

A helyesiras miatt bocsi, telorol irok.

22/L



2018. jún. 29. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki ott volt még rajtam kívül is tudna többet mondani akkor azt megkoszonnem..
2018. jún. 29. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen tetted/tettétek azt, amit ilyenkor meglehet/kell tenni. Te valószínűleg alapból szociálisan érzékenyebb vagy ezen dolgokra. Ha máskor is ilyen esetbe futsz, és hasonlóan jársz el, akkor nem szabad, hogy megviseljen. Többet akkor az adott pillanatban nem tehettél.

Ha esetleg érdekel az eü.-rész az életnek, akkor egy eü.-tanfolyamot letehetsz, ahol /tbk./ az életmentés alapjait is megtanulhatod.

2018. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegény nő.

Milyen idős lehetett?

Lehet, agyvérzés, trombózis, amiket leírtál, az alapján.

Sajnos a saját szervezetünk is egy időzített bomba.

2018. jún. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a mentőszolgálatot, hátha adnak infót.
2018. jún. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2: 40 évesnél nem lehetett idősebb de 30-on már túl volt szerintem.


Egyébként valamilyen szinten már megnyugodtam az eset után, az alvá segített. 🙂 Egy biztos, hogy az orvos szakma nem nekem való.

2018. jún. 30. 09:04
 6/6 A kérdező kommentje:
*alvás...
2018. jún. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!