Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a bőven 20-30 év felettiekről, akik maximum 4-6 éveseknek való játékokkal játszanak telefonon mint pl a candy crush vagy mi?

Figyelt kérdés
emberek
2018. okt. 13. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy kur...vára ráérnek.
2018. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem az én dolgom mivel játszanak. Ha őket ez köti le akkor ez köti le. Inkább candy crushozzon, minthogy gyerekeket molesztáljon. Annyi sz.ar ember van ezen a világon, nem hiszem, hogy akkora bűn lenne az, ha valaki candy crushozik.
2018. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hé, az az egyik kedvencem :D


Reggel munkába utazáshoz és vécén szaráshoz tökéletes, mindig újfajta pálya van benne, nem kell hozzá net, egyre kevesebb ilyen játék van.


36/F

2018. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Mindenki azzal foglalja le magát, ami leköti. Én is játszom, csak én mással.


N/20

2018. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem mit látnak ezekben a játékokban, de nem gondolok róluk semmi rosszat. Ha nekik ez tetszik, akkor játszanak vele, engem hidegen hagy. Anyósom meg 60 lesz és ő is candy crushozik.
2018. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért ha tömegközlekedési járművön kora reggel vonaton max hangerővel csilingel... legalább a hangot venné le, hasonlóan zavaró tud lenni mint a "körömgombáról" 3 különböző embert egymás után felhívva 10 percekig hangosan tájékoztató típus pl a vonaton vagy buszon. Vannak akik képesek érdekes egy órás utat is végig beszélni de nem úgy hogy mindenki hallja, valakiket meg meg egyel arrébb is lehet hallani.
2018. okt. 13. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Nekem meg az a kérdésem, hogy mennyi esze van annak az embernek, aki 30-40 évesen naponta 5-6 "bölcsességet" vagy fenyegetést "Amit másnak adtál, azt visszakapod bla, bla..." posztol ki a FB-re?

Inkább játsszon szerintem, kevésbé káros.

2018. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
A képregényeket is szellemi fogyatékosoknak találták ki, s mekkora karriert futottak be...
2018. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A facebookos bölcsességek egy külön kategória de a posztolás legalább csendes. Az más kérdés mennyire értelmes..
2018. okt. 13. 10:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben Cookie Jammel játszottam, hasonló a Candy Crushoz. Néha jó ilyen semmiségekkel elütni az időt, ha már le vannak tudva munka után az otthoni teendők vagy amit fentebb említettek, utazás közben, stb.


Szóval engem ez nem zavar. Legalább addig se a politikával meg a gyűlölködéssel vannak elfoglalva, kell, hogy megmaradjon egy kis gyermeki én mindenkiben. Nekem amúgy anyukám mutatta meg azt a játékot. Pedig már elmúlt 50 éves. :D


22/L

2018. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!