Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyanok akik...

Miért vannak olyanok akik kiváltságosak valamiben míg mások keményen megdolgoznak a sikerükért?

Figyelt kérdés
Ez igy egyáltalán nem igazságos, nincs értelme már annak hogy szenvedjen az ember jön egy tehetséges társa és egyből megteszi azt. Eddigi tapasztalataim alapján még nagyképűek is. Titeket ez hogy érint, engem szörnyen.:( Köszönöm előre az értelmes válaszokat, regota gondolkozok ezen s egyre rosszabb.
2018. okt. 13. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
salieri úr személyesen?:)
2018. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hibásan fogalmaztam. Engem az érdekelne hogy nekik is kell legalább valamennyit szenvedniük?
2018. okt. 20. 17:55
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak a saját öngyilkosságom indítéka ez.Én nem tudok hálás lenni a jó helyzetemért.😑 Számomra ez nem vinne közelebb a győzelemhez.Egyelőre még dolgozok az életerőmert, de ha tényleg nem fogom eltolerálni az életet, akkor... Gondolom ez ilyen onbizalom hiány; nekem inkább erős rugalmatlanságnak látszik.
2018. nov. 2. 22:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!