Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Szóljak neki?

Figyelt kérdés
A pasimn rendeltetett velem egy telefontokot Aliexpressről. Én fizettem ki a kártyámmal, és ma megérkezett a küldemény. A barátom ki nem fizette nekem a telefontokot, (pedig úgy volt, ki fogja), ráadásul meg se köszönte... Mondjuk, nem szántam ajándéknak, mert a szülinapjára kapott egy csomó más dolgot, ez csak úgy eszébe jutott, nem akarok neki hisztizni a pénz miatt, de annyira zavar, hogy még csak meg se köszönte... Én alapból mindig kifizettem, ha ő rendelt nekem valamit, és meg is köszöntem, ő pedig meg se köszöni... Ez annyira bánt. Merjek szólni neki, hogy rosszul esik, hogy meg se köszönte, vagy inkább hagyjam? (Nem az zavar, hogy nem fizette ki, mert oké, akkor 1400 Ft-ért kapott egy plusz ajándékot, ennyi belefér, de olyan rossz, hogy meg se köszönte.)
2018. okt. 15. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkóság... én még azt is megköszönném a barátnőmnek ha pofont kapnék tőle :D


Csak legyen már barátnőm...

2018. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen pofátlan lenne én visszakérném a tokot, mivel én fizettem ki.
2018. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!