Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya aki fehér bőrű? Miért...

Csúnya aki fehér bőrű? Miért szólják meg fehér bőrűeket?

Figyelt kérdés
Engem soha nem tudott érdekelni, más bőrszíne milyen, soha nem tennék megjegyzést rá. De rám mindig tesznek valamilyen megjegyzést, pl. pincében barnultál, vagy miért nem napozol vagy szolizol? Pedig én csak szeretném megelőzni a ráncosodást, és nem szeretnék bőrrákos lenni. A bőröm smink nélkül is elég szép, nagy ritkán jön ki rajtam pattanás, és olyan sima, ha simogatom, mint a babák arca.
2017. jún. 9. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenceim akik elítélnek másokat,mert sötétebb a bőrük, aztán elmennek szolizni,hogy ne legyenek fehérek.

Nevetséges. Ne foglalkozz ezzel.

2017. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem csúnya! Inkább nagyon szép és különleges! Soha ne foglalkozz azokkal, akik mindig csak leszólnak! Mindig tedd azt, ami neked jó. Ha nem foglalkozol velük, egy idő után úgyis abbamaradnak. Biztos gyönyörű vagy, és hülye az, aki ezt nem látja. Mellesleg szerencséd van a pattanásokkal kapcsolatban :D
2017. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
néhány 10 év és ritkaság lesz a fehér bőrű ember
2017. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az én bőröm is nagyon világos, nem igazán fogja meg a nap, szóval nyáron sem vagyok valami barna.

Nekem tetszik így, vannak még bőven, akiknek szintén, aki meg esetleg beszólna, azzal nemes egyszerűséggel nem foglalkozom. Nem érdekel random emberek véleménye, neked is azt javaslom, hogy szard le :)

2017. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is néha megszólnak "hú de sápadt vagy, menj ki a napra".

Ja a másik kedvencem mikor megkérdezik, hogyrosszul vagyok-e, mert hogy milyen sápadt vagyok... néha idegenek is az utcán aggódva méricskélnek. :D De én egyébként nem bánom, hogy fehèr bőrű vagyok, az egyetlen hátránya, hogy nagyon meglátszanak a bőrhibák..

2017. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%

Simogatni szoktad magad? Miért?

Én soha nem hallottam, hogy megszólnák a fehér bőrt.

Nem ezen múlik a szépség.

2017. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért te soha életedben nem nyúltál még az arcodhoz?
2017. jún. 9. 12:38
 8/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8641..


Még mindig szép vagy, a fehér bőröddel együtt! :)

2017. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen emberek a feketéket szeretik, fekete haj, fekete f..sz szőr, fekete szem, kreol bőr. Ha lehetne választania akkor az arabot, az olasz nőt, hapsit választaná párjául.
2017. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem csak a hofeher boru lanyok tudnak egy neandervolgyi osztonleny ertelmi szintjere levinni. A tobbi is tud szep lenni, de ezektol en kikeszulok es elojon az eloemberi parzasi oszton. Szoval szerintem kicseszett gyonyoru. Az joisten ovja torekeny lelkemet toluk.
2017. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!