Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóljak vissza?

Mit szóljak vissza?

Figyelt kérdés

Kicsit molettebb az alkatom és most fog kezdődni az iskola

Tudnátok segíteni hogy mit szóljak vissza ha beszólnak az alkatom miatt?



2017. aug. 23. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyazz ma meg nem ettem :D

De amúgy ha vissza se szólsz, csak simán fel se veszed amit mondanak?

Ha meg téged is zavar a súlyod, akkor fogyj le.

2017. aug. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaszolni. Ha visszaszolsz, vagy ragalsz ra, tovabb fogjak csinalni, mert latjak , hogy magadra veszed, ami persze tetszik nekik.

Engedd el a fuled mellett, mintha megse hallottad volna, latni fogjak , hogy tetojod az egeszet, es egy ido utan rahagyjak. Csak erosnek kell lenni, nem visszaszolni, mosolyogni. :)


Engem a vekonysagom miatt cikiztek, pedig nem voltam palca, tok normalis alakom volt. Viszont voltak az osztalyban nagymellu, nagy seggu lanyok, azoknak udvaroltak a fiuk. Hat en ilyen adottsagokkal akkor es azota se vagyok megaldva. :D

Most hivtak azok akik cikiztek osztalytalalkozora... elmennek a .... :)

2017. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy akkora baromság. Soha nem értettem miért mondják, hogy"ne foglalkozz vele, akkor abbahagyja", ez a valóságban egyáltalán nem így van.
2017. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Utolso pofazz akkor vissza, akkor nem csak dagadek leszel a suliban, hanem a nagyszaju dagadek, akit suli utan megkell verni. Turjed csak ha ennyi eszed van
2017. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a fő baj, hogy kövér vagy, hanem hogy alapjában véve negatív és ellenséges. Nem arra készülsz, hogy barátkozz, hanem hogy hogyan tudod legyőzni őket ha azt csinálják, amit te csinálnál a helyükben...
2017. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Kussban tovább menni hüleség, olaj a tűzre.

Mondjuk korodat kiírhattad volna, mert nem minden szó való gyerek szájába...


--Szeretnél te ilyen erotikusan duzzadt lenni vagy ilyen barátnőt! :DDD


--Anyukádat és nagymamádat is így köszöntöd még halálos ágyukon is? Büszkék rád ugye és családod is?


--Mi van hasábburgonya, megszöktél a mcdonaldsból? :DDD


--Látom kiborult a gyufásdoboz és ilyeneket pofázva magatokat égetitek le!Rövid, de nagy égés lesz gyufaszál:D


--Nagyon laza vagy bringaküllő, gyorsan húzasd ki magad szervizben, mert ha szádra ülök kettétörsz! :DDD


--Mi van tesco szalámi, még nem csaptak 2 szelet kenyér közé véletlen anyukádék oszonnának? :DDD Te kis lapos-zsíros falatka:DDD


--Mit beszélsz te kétlábú ruhafogas? Látom esernyő barátod és járóbot is veled van:DDD Kiselejteztek titeket, azért itt?:DDD

Stb....;)


Igazából humorral dobálva vissza a piszkálás megszűnik idővel és az embert is meglátják benned.

2017. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy újabb szekálnak-a-suliban kérdés... Ha zavar a testtömeged, akkor fogyj le. Ha piszkálnak, ne foglalkozz velük. Ha visszaszólsz, azzal nem oldódik meg semmi. Fizikai erőszakkal meg pláne ne vágj vissza (nem mintha kinézném belőled ezt, de nem ismerlek).
2017. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves négyeske, nem vagyok dagadék és nem nagy a pofám. Most hogy ezt tisztáztuk, további szép napot.
2017. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!