Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kaptok egy ajándékot utána...

Ha kaptok egy ajándékot utána néztek az árának?

Figyelt kérdés
Egy parfümöt kaptam nem rég a névnapomra és rákerestem krémmánián a vélemények miatt (nekem ez tényleg mániám) és amikor ezt megemlítettem annak akitől kaptam kicsit rosszul esett neki, mert ott fel van tüntetve az ára is. Ismerem a mondást,hogy ajándék lónak ne nézd a fogát,és amúgy egy párszáz forintos dolognak is nagyon tudok örülni,de más dologgal is volt már, hogy rákerestem,ha nem is konkrétan az árára. Ez valóban gáz dolog?
2018. okt. 16. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A párom gyakran kap üzletfelektõl ajándékot. Ezeket mindig megnézem, próbálunk hasonló kategóriájú ajándékot adni mi is. Magánajándēknak sosem nézek utāna. Ha te igen, sztem ne mondd el az illetõnek. Mnt te is tapasztaltad, kínos lehet.
2018. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amennyiben úgy érzem, hogy az, amit kaptam, túl drága, igen, mert zavar, hiszen nem ez az ajándékozás lényege. Természetesen ennek is tudok örülni (úgy, ahogy az olcsóbb dolgoknak is), de közben lelkiismeretfurdalás-szerű érzésem támad.
2018. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nem. De van hogy tudom az árát, mert pl. rendszeresen használom a terméket vagy már szerettem volna megvenni. Szerintem az hogy megnézted krémmánián, nem egyenlő azzal hogy rákerestél az árára. Ha ismeretlen kozmetikai terméket kapok, nekem is az az első hogy utánanézek, hogyan kell használni és hogy mit várhatok a terméktől, erre pedig a krémmánia a legjobb hely.
2018. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!