Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Találkozom jövő héten egy...

Találkozom jövő héten egy kínai sráccal, már régóta csevegünk online azt mondta az anyjának is meg kell felelnem utána tervezhetünk tovább. Hogyan tudnák mégis a kedves maminál bevágódni? Mire kell ügyelni és milyen ajándékot vehetnék neki?

Figyelt kérdés
Gúnyoló kommenteket nem kérek. Ez nem tinihóbort, én 32 a pasi 39 mindkettőnknek van már 1 gyerek.

2016. jún. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Én ott hagytam volna abba, hogy 30+ évesen még az anyjának is meg kell felelnem.
2016. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a kultúra miatt, mert más. Amúgy itthon is lecsekkol egy anyós após jelölt... nem?
2016. jún. 5. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nagyon tisztelik a szüleiket. Ezért kell ritkán nekik magyar nő. Te a patkány jegyében születtél, ő kígyó. Ha januárban, február elején született, akkor sárkány. Ez kiváló lenne az anyósnak, de a másik is elmegy. Lehet nevetni rajtuk, de több ezer éves kultúra és ilyen szokásaik vannak. Ők legalább őrzik a kultúrát. Vehetsz fel piros ruhát, mert az nekik szerencsés és szeretik. Legyél az anyóssal szerény és tisztelettudó. Ne lásson lustának. Mondd, hogy sportolsz vagy tanulsz valamit vagy sokat dolgozol. Előny, ha tudsz pálcikával enni. Főleg ha még ezt is mondod : Renshi ni , wo hen gaoxing. Hallgasd meg neten a kiejtést.
2016. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon hasznos válasz volt! 2 évet éltem Kínába de sajnos a szokásokat nem tudom. Persze tudok pálcikával enni és pár szót kínaiul. Remélem sikerül, mert a fehér férfiakra csak mint jóbarátokra tudok tekinteni mert sokat csalódtam. Köszönöm négegyszer a választ. Gyakorlom amit írtál bár megmondhatnád mit jelent pontosan.
2016. jún. 6. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez udvarias üdvözlés. Nagy öröm számomra, hogy megismerhetem. Valami ilyesmi magyarul.
2016. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A randi jól sikerült, az édesanya nagyon fiatalos és beszélt németül is. A legnagyobb gond volt hogy hatalmas adagokat főzött és muszáj volt mindent megennem hogy ne bántsam meg :) kB két kiló plusszal jöttem haza :) A sráccal is minden oké nagyon szimpatikus én is bejöttem neki, szóval lesz folytatás :)
2016. jún. 15. 17:33
 7/7 anonim válasza:
3%
Vigyél neki sült kutyát.. Szerintem a mennyekben lenne tőled.
2016. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!