Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen oldalak vannak az...

Milyen oldalak vannak az interneten, ahol túratársat lehetne találni?

Figyelt kérdés

Tudtok ehhez valami oldalt? Mert szívesen elmennék túrázni, de nincs kivel :/

Ha valakit esetleg érdekelne, akkor írjon privátban :)



2018. okt. 16. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
En backpackelni mennék szivesen vilagkorul.
2018. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az a gáz mint minden ilyennél, hogy igazából mindenkinek kevés emberrel jó könnyen. És fenn a hegyen meg egy barommal kell együtt menned, nah... :D De amúgy facebookon ha pesti vagy tuti találsz valamit.
2018. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eseményekre megyek, aztán ott összefutok hasonló érdeklődésűekkel.

Gyere erre, most szombaton lesz:

[link]

2018. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is megpróbálhatod: [link]

Egy próbát megér, bár nekem nem jött össze!:(

2018. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem vagy 1 éve érdeklődni a túrázás iránt. Turista magazin, kéktúra, teljesítménytúrák. Párat lájkol az ember utána egyre többet fog "feldobni" a rendszer.


Vagy teljesítmény túrákat kell nézni:

[link]


Én eddig 2-3-szor voltam. Majdnem mindig akadt ember, akivel tudtam menni. Volt 30+ táv ahol 2-3-an össze verődtünk és úgy mentünk el a végéig.

2018. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jól jönne egyébként egy társaság, mert van, ahova elmegyek ugyan egyedül, de azért bárhova nem mennék, annak ellenére, hogy több, mint 10 éve egyedül utazok külföldre is, de például meredeken tériszonyom van, amit amúgy le akarok győzni, csak amíg ez nem sikerül, azért jó, ha nem vagyok egyedül. Meg pont a napokban támadtak meg egy futónőt futás közben, ahol sokan vannak, nagy a forgalom, ott azért nincs para, meg biztonságos helyeken még egyedül sincs, a Plitvicei tavaknál nem féltem, hogy gáz lesz, még ha csak ketten is maradtunk azzal a barátnőmmel, aki jött velem, mert szétszakadt a csoport, oda tudom, hogy mindenki a hely miatt megy, és nincs mitől félni (max. arra kell vigyázni, hogy ne ess be a vízbe a korlát nélküli pallókról), de van, ahova nem mennék el így.
2018. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!