Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert a...

Ismertek olyan embert a környezetetekből akinek volt egy konkrét célja, kitartott mellette és végül elérte?

Figyelt kérdés

Ez bármilyen történet lehet nem csak anyagi siker mivel minden embernek más a célja.

Akár, ha te ilyen ember vagy ismersz ilyen embert akkor érdekelne a konkrét története.


Hol volt az adott illető,hová jutott el, mi volt a célja, milyen nehézségei voltak?



2018. okt. 18. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a diploma, ami 7 évig tartott és 2x majdnem feladtam, de az utolsó két évben már munka mellett sikerült befejezni.

Fél év tanulással eljutni a középfokú nyelvvizsgáig.

Haverom szeretett volna egy OT kocsit, amiről 5 éves kora óta álmodott. 28 évesen sikerült megszereznie.

Le akartam fogyni 140 kg-ról. 3 hónap múlva 100kg voltam és 25x fel tudtam magam húzni a rúdon. Ez nem jött volna össze, ha nincs, aki minden nap noszogat és segít edzeni és kajálni.


Van egy blog, amit ajánlok figyelmedbe: Ez elég konkrét, hatalmas cél és nagy pálfordulásokkal teli.: [link]

2018. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerettem volna nyakamba venni a világot és úgy élni, mint egy őrült hippi, csak közben azért pénz is legyen valahonnan. Elértem, de mégis állandóan dolgoznom kell rajta. Sok helyre eljutottam térben és mentálisan is.

Nehézségeket okoz a rendszer, ami kidolgoztatja a beledet ha csak lehet, az időnkénti túlzott drogfogyasztás és az engem gondolkodásmódom miatt negatívan megítélő emberek (lehet lepontoznin itt is :( ).

Ha bárkit behatóbban érdekel privátban mesélhetek bővebben.

2018. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát még folyamatban van pár dolog, de 10+ éve dolgozok egy projekten ami azóta új köntösben van és nem adom fel :)
2018. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!