Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek rövid...

Van itt olyan, akinek rövid vagy félhosszú haja volt, de hosszúra vágyott; ezért hajnövesztésbe kezdett, ami mellett rendületlenül kitartott évekig?

Figyelt kérdés

+ 2. kérdés

Ha te ilyen vagy, hány év alatt nőtt le a hajad, mekkoráról, mekkorára?

+ 3. kérdés

Ha most a mellem aljáig ér a hajam, mennyi idő múlva lesz derékig érő, illetve bugyiig érő?


2018. aug. 27. 05:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok :D 2015 áprilisában vágattam le a hajam váll alatt erőre, aztán elkezdtem intenzíven növeszteni. Ma már a fenekem közepéig ér a hajam, kb az első egy évben nagyon sokat nőtt, aztán kicsit lelassult, volt hogy stagnált majd újra elkezdett nőni. Azt nem tudom megmondani, hogy neked mennyi idő alatt lesz bugyiig érő hajad mert mindenkinek egyedi gyorsasággal nő, de úgy saccra talán 1,5-2 év elég lesz ha vigyázol rá.
2018. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!