Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy az emberek irigyek a kitartott nőkre/férfiakra?

Figyelt kérdés

Sok kitartott ember szinte büszke arra,hogy nem dolgozik és némi szexuális ellenszolgáltatásért cserébe mindent magadnak nekik?

Mármint,félreértés ne essék én nem akarok ítélkezni vagy bántani másokat,de akárhogy nézzük is a dolgokat,ez valahogy olyan mint a prostitúció finomabb,elegánsabb változata.

Csak egy kicsavart példa:

Szerintetek Queen B(Beyoncé) valaha lenne irigy pl.Horváth Anita(senki,akit ìgy hìvnak,ne vegye magára) kitartott nőre?

Még pl.mennyivel jobban hangzik az,hogy megkerestem 1 millió dollárt,mint hogy elköltöttem 1 millió dollárt.

Arról nem beszélve hogy Beyoncé beírta magát a zenetörtènelembe,mìg fentebb emlìtett nìmand nőtársa meg hát nem.


2017. okt. 29. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Az említett énekesnő valószínűleg nem lenne irigy Horváth Andreára, de Kulcsár Gizit, aki évek óta robotol a gyárban három műszakban, valószínűleg bosszantja, hogy Andrea Fehér BMW-ben cirkál a fodrász és a műkörmös között, míg ő épp, hogy ki tudja fizetni a rezsit. Gizi megveti Andreát, mert az ő értékrendjébe nem fér bele ez a viselkedés. Andrea nyilván nem fogja azt mondani, hogy "azért utálnak, mert erkölcstelen vagyok". Egyszerűen elintézi annyival, hogy "irigyek rám".
2017. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok rájuk irigy, rossz lehet ennyire kiszolgáltatottnak lenni, most lehet hogy mindent megkap de ha a férfi ráun vége lesz a jó világnak, szerintem senki se irigy rájuk inkább lenézik az ilyeneket az emberek, normális ember inkább dolgozik és nem függ senkitől szerintem, egyébként én férfi vagyok de ha gazdag lennék se tartanék el egy nőt se mert ha már gazdag vagyok akkor minek tartsak el egy nőt inkább váltogatnám őket sűrűn, jó a változatoság:D
2017. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, hogy más emberek ki vannak-e tartva vagy nem. Se irigy nem vagyok rájuk, se dühös, egyszerűen csak nem érdekel. Nem is ismerem az illetőt, mi közöm hozzá, hogy miből és hogyan él? Még akkor sincs hozzá közöm, ha az ismerősöm vagy a családtagom. Amíg kár nem származik belőle (tehát nem pl. lopásból, csalásból stb. él), addig nem fogok ítélkezni mások élete felett.
2017. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

"de Kulcsár Gizit, aki évek óta robotol a gyárban három műszakban, valószínűleg bosszantja, hogy Andrea Fehér BMW-ben cirkál a fodrász és a műkörmös között, míg ő épp, hogy ki tudja fizetni a rezsit"


Egyszóval irigy, ugyebár :D

2017. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Én arra lennék kíváncsi, hogy Kulcsár Gizi miért isteníti az éjjel nappal budapest vagy mi a jó világ "sztárjait", akik ugye havi félmilliót kapnak azért a röhejes teljesítményért a tévében. Rájuk nem irigykedik, sőt, még fel is néz rájuk. Na de ha egy nő a saját férjével megegyezésre jut abban, hogy nem dolgozik (ami ugye nálunk nyugatabbra normális jelenség, ott nem irigyek az emberek), akkor rögtön fröcsögve szidja az összes felmenőjét.


Én szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogy éli az életét. Kulcsár Gizinek is megvolt a lehetősége, nem élt vele, akkor büszkén, felemelt fejjel robotoljon három műszakban és ne azokat szidja, akiknek valamilyen oknál fogva könnyebb.

Bezzeg Kulcsár Gizi valószínűleg még meg is csókolná valamelyik politikus lába nyomát, sőt, lehet épp Kulcsár Gizi szereti a focit, na de abba bele se gondoljunk, mennyit keres egy focista azzal, hogy játszik a labdával.

De ugye a szemét kitartott nőktől tart ott a világ, ahol, nem? :D

2017. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ha nem azok lennének, akkor nem szidnák őket akkora hévvel és gyűlölettel szerintem. Lehetne teljesen közömbösen és/vagy tárgyilagosan is állni a témához, de vannak sokan, akiknek valamiért ez erősen hat az érzelmeire.
2017. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Utálatot és irigységet összekeverni...


Utálom azokat, akik szemetelnek. Nem azért, mert én is szeretnék szemetelni. Egyszerűen hanyag, szar embernek tartom, aki csak úgy szélnek ereszti a szemetet a kezéből.


Ugyanez a kitartottakkal.

2017. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyugaton?Az egész világon nagy népszerűségnek örvend a jelenség.

Én most elsősorban nem azokra a nőkre gondolok,akik vezetnek egy háztartást,hanem akik tényleg nem csinálnak semmit.

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja,de sosem értettem azt,hogy lehet minimális ambíciók nélkül élni az életet.

Persze vannak olyan nők,akik nagyon sokat dolgoznak,és sokan biztos irigyek azokra,akik semmit sem csinálnak,azonban azok a nők,akik szeretik a munkájukat és nagyon jól mesélnek,azok inkább szánják az ilyen embereket.Nem hiszem el,hogy van olyan ember ezen a világon,akinek az az álma,hogy másoktól függöny az élete.

Hogy tennie kelljen dolgokat,azért,hogy cserébe kapjon egy drága táskát vagy parfümöt.

Nyilván vannak emberek,akiknek ez jó,ugyanakkor abban is biztos vagyok,hogy sokan évek múlva kegyetlenül megbánják,hogy eladták magukat.

Meg mondhat bárki bármit,de a világon nincs annál jobb érzés,mint amikor magadnak felépítesz valamit a semmiből.Hiszem,hogy mindenki azt csinál amit akar,de egy életed van és azt úgy kéne élned,hogy majd elmondhasd azt pár év múlva,hogy képes vagy megélni segítség nélkül.

2017. okt. 29. 14:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs az autokorrekt miatt.
2017. okt. 29. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, de a szemetelő kárt csinál, a kitartott ember meg legfeljebb magát hozza rossz helyzetbe. Ezért is fura nekem az ekkora ellenszenv. Pedig a hideg futkos a hátamon a gondolattól, hogy ki legyek szolgáltatva anyagilag bárkinek, nem tudok azonosulni ezzel az életmóddal, de nem utálom azokat, akik igen. Nem értem őket, de nem is utálom.
2017. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!