Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azon huszonéveseknek, akiknek...

Azon huszonéveseknek, akiknek nem a buli a lételemük, hogyan reagáljanak az olyan kérdésekre, hogy "miért nem jársz bulizni, mikor akarod kiélni magad? Mi lesz a fiatalságoddal"?

Figyelt kérdés
Néhányszor megkapom, mert a hobbijaim eltérnek másokétól, egyetemista és főállású dolgozó létemre. Jól esik inkább csak sorozatozni, játszani, filmezni, hétvégente 1-2-szer kirándulni, havonta 1-2-szer elmenni sörözni néhány emberrel, de a programjaim nagy része házon belül van.
2018. okt. 20. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt nekik hogy: Majd amikor ti már kiégtetek.
2018. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt mondtam, hogy nincs rá szükségem. Nem kiélni akarom magam, hanem élni. A fiatalságom ugyanúgy elmúlik, mint másé, és én is úgy töltöm el, ahogyan szeretném.
2018. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Okj-em

5éve dolgozok 16-éves korom óta

Én annyit szoktam mondani, hogy ritkán iszok mert minőségi pillanatnak akarom megélni. Ilyen sound szarokra se megyek mert nem vagyok ilyen típus.

Két három havonta egy jol összeült kis iszogatás jol esik de discotol hábyok meg a rnb f os helyektöl ahol nem halllom azokat akikkel beszélek.

De esport pubpkba vault51 v brcrftba betérünk néha társasozni v pc-n tolni pár gémet ha nem otthonrol játszunk.

21/N

2018. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk van agyam és fel tudom fogni hogy a "fiatalság megélése" az nem egyenlő azzal hogy milliószám pusztítom az agysejtjeimet és minden hétvégén részegen összehányom a várost meg lotyóktól százféle nemibetegséget összeszedek. Aki szerint ez a "fiatalság megélése", és aki nem alkoholista meg dug fűvel-fával az "sosem volt fiatal", az egy jó nagy korlátolt barom akire az időmet sem fogom fecsérelni. Számomra meg az ilyen viselkedés undorító és értelmezhetetlen, és lehet hogy szerintük én "nem voltam fiatal", de én legalább nagyobb eséllyel leszek öreg, míg ők már régen meghaltak májrákban, tüdőrákban, AIDS-ben meg szifiliszben.
2018. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert nem érdekel a buli, én jól megvagyok nélkülük
2018. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs ertelme minden heten berugni es hanyni. Tiszta pocseklas, en szeretem a sort de annyit nem innek sose hogy kihanyjam, sajnalnam. Meg minek kinozzam magam?? Abban mi a jo hogy hanynak??
2018. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt én se tudom mi a jó abban ha valaki okádik, kínszenvedés, normális ember inkább megpróbálja elkerülni. De hát a mai fiatalságot nem az eszéért szeretjük (mondom ezt 22 évesen).
2018. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne hagyd őket belepofázni. Ilyen emberekkel nem kell beszélgetni.
2018. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Nincs rá szükségem". Ennyit mondanék. En sem járok bulizni, de sose kérdezik meg az okát.
2018. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem érdekelnek az olyan emberek, akik bulikba járnak, így nem is megyek. másrészt, máshogy is lehet élni. más élmények is vannak, ez lehet egy sétálás is egy baráttal, beülni a mekibe vagy csak filmet nézni együtt
2018. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!