Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert erzem magam ugy mint...

Nagy.bettike21 kérdése:

Miert erzem magam ugy mint egy 40 eves? 19/l

Figyelt kérdés

-nem birok alkoholt inni egyszeruen marja a torkom, rosszul vagyok, ha be is rugok 2-3 hetig pinengetnem kell, olyan mintha beteg lennek, plusz ha barmi alkoholos dolog szagat megerzem egybol az alkoholt erzem rajta (pl arckrem, parfum) es keptelen vagyok hasznalni

-az utobbi idoben azon kaptam magam hogy amig a varosban vagyok a hazakat/lakasokat/epuleteket nezegetem es az epitesi stilusokon fantazialok es azon h mikor epithettek ki lakik benne mennyibe kerul stb

-egy fel eve kb teljesen rakattantam a komoly zenere, az automban is allandoan azt hallgatok, pedig elotte mindig “mai” szamokat hallgattam

-nem birom a hideget se a meleget es elviselhetetlenul szenvedek ha az idojaras a ket veglet kozul az egyik

-1 evig cigiztem es most letettem de ugy hogy kb 3 hete nem is gyujtottam ra mert nem is kivanom, volt hogy megkinaltak buliban de egyszeruen undorodtam tole es hanyingerem lett

Ezek csak azok a dolgok amiket eszrevettem magamon h valtozott, persze nem azt mondom most h aki pl nem iszik alkoholt es nem bulizik az nem fiatalos, csak azt hogy en nem ilyen voltam. Mi a velemenyetek? Ez csak egy “korszak”? Meg fog valtozni? Lehetek meg ugyan olyan mint ez elott?( erolkodni nem akarok a valtozassal, nem fogom magamra kenyszeriteni amit nem akarok) ti is voltatok mar igy?



2018. okt. 6. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Nekem kifejezetten tetszene ez a hozzáállásod, ha megismerkednénk.

Szerintem most nőtt be a fejed lágya és felnőttél végre igazán.

Nincs ezzel semmi baj.

33/F

2018. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Miert erzem magam ugy mint egy 40 eves? 19/l

-nem birok alkoholt inni egyszeruen marja a torkom, rosszul vagyok, ha be is rugok 2-3 hetig pinengetnem kell, olyan mintha beteg lennek, plusz ha barmi alkoholos dolog szagat megerzem egybol az alkoholt erzem rajta (pl arckrem, parfum) es keptelen vagyok hasznalni


-az utobbi idoben azon kaptam magam hogy amig a varosban vagyok a hazakat/lakasokat/epuleteket nezegetem es az epitesi stilusokon fantazialok es azon h mikor epithettek ki lakik benne mennyibe kerul stb


-egy fel eve kb teljesen rakattantam a komoly zenere, az automban is allandoan azt hallgatok, pedig elotte mindig “mai” szamokat hallgattam


-nem birom a hideget se a meleget es elviselhetetlenul szenvedek ha az idojaras a ket veglet kozul az egyik


-1 evig cigiztem es most letettem de ugy hogy kb 3 hete nem is gyujtottam ra mert nem is kivanom, volt hogy megkinaltak buliban de egyszeruen undorodtam tole es hanyingerem lett


Ezek csak azok a dolgok amiket eszrevettem magamon h valtozott, persze nem azt mondom most h aki pl nem iszik alkoholt es nem bulizik az nem fiatalos, csak azt hogy en nem ilyen voltam. Mi a velemenyetek? Ez csak egy “korszak”? Meg fog valtozni? Lehetek meg ugyan olyan mint ez elott?( erolkodni nem akarok a valtozassal, nem fogom magamra kenyszeriteni amit nem akarok) ti is voltatok mar igy?

2018. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hasonlóan "nyugdíjas" természetű vagyok, vagy talán még inkább. 22/L
2018. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok, emellett gyerekeknek hívom a macskáimat, magamra pedig úgy hivatkozok, hogy az anyukájuk.

20L

2018. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak szimplán annyiról van szó, hogy érett a gondolkodásod. (Legalábbis ezeken a területeken)

"nem birom a hideget se a meleget es elviselhetetlenul szenvedek ha az idojaras a ket veglet kozul az egyik"

Ezzel pedig nagyon sokan vannak így, sajnos én is. Fáj is a fejem rendesen, ha front van például.

2018. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így érzem magam, nincs ezzel semmi baj, ha önmagad vagy.


L/20

2018. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerelmeim az ilyen nok! Aki budapesti es 18-23 kozott van, irhatna.:D
2018. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!