Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek/lányok/nők, ki hogy...

Hölgyek/lányok/nők, ki hogy szereti magát nevezni. Titeket mennyire 'rémítene' meg ha egy full idegen illető írna rátok?

Figyelt kérdés
Oké, a kérdés valóban nem igazán azt tükrözi amire kíváncsi vagyok, szóval; Valahol látott téged az illető, de akkor és ott nem volt lehetősége (hehe, jó kifogás; inkább töke nem volt, mindegy) megkérdezni a neved, megismerni. Így Facebookon vagy bármi más hasonló felületen esetleges közös ismerősök ismerőseinek bogarászásával vizsgálni hogy vajon ki lehetsz, és hogy hívhatnak. Majd 'mikor megtalál, rádír hogy itt meg itt láttalak, tralalalala.

2018. okt. 20. 23:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, az ilyen élőben nyuszi, neten meg az actionman embereket nem szeretem. Nem megrémítene, csak nem lenne szimpatikus az illető. Nem azt mondom, hogy élőben jöjjön oda és valjon nekem szerelmet rögtön, de ne csak interneten legyen képes velem beszélgetni.

Lehet csak azért gondolom így, mert nekem ebből negatív tapasztalataim voltak - amikor az illető élőben hozzám se szólt a neten meg a perverzióit próbálta meg kiélni rajtam és nem lehetett lekoptatni.

2018. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
engem nem rémítene meg
2018. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!