Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, Férfiak! Nektek nincs...

Fiúk, Férfiak! Nektek nincs halálfélelmetek amikor internetről idegen lányokkal beszéltek meg randit, főleg akkor, ha nagyon előnyös külsejű az illető hölgy? Nem féltek attól, hogy az lesz életetek utolsó éjszakája?

Figyelt kérdés

Mert valljuk be, a legtöbb lánynál van gáz vagy paprikaspray "önvédelmi" célból (na persze...)


Az egész apropója a megélhetési szervkereskedelem, hiszen nehéz időket élünk, a lányoknak is meg kell élni valamiből.


Szóval mi van akkor, ha odamész a megbeszélt randihelyszínre ami este egy sötét, viszonylag kihalt utcarész, a lány háttal áll neked, megfordul és már kapod is arcodba a gázspary-t majd egy ütés a tarkódra, bevisznek egy külön erre a célra kialakított konténerbe, hogy kivegyék a szerveidet és te már soha nem ébredsz fel többé, ők pedig bezsebelik a pénzt.

Egy emberben vannak használható értékes szervek, 2 vese, máj, szív amik összértékben valószínű még a fekete piacon is megérnek 1-2 milliót főleg akkor, ha makulátlanul egészségesek ugye.


És itt van a kutya elásva! A nők hatalmas igénye az egészséges férfiakra.


Ugye azt szeretik, ha az adott férfi sportol (egészséges szív), nem dohányzik (ismét csak szív...), absztinens (egészséges máj), nincs betegsége így nem szed gyógyszert (egészséges vesék).


Ezeket az elvárásokat nap mint nap szeretik hangoztatni a nők! Társkeresőkön megnézik milyen kondícióban vagy, mennyi ülőmunkát végzel, képről kiszámolják a feltehetőleges testzsírszázalékod, megnézik van-e olyan képed ahol alkohol van a kezedben, megkérdezik szoktál-e bulizni, dohányozni és amikor ezekre őszintén válaszolsz akkor a válasz rendszerint semmis szokott lenni mert nem tartanak elég egészségesnek, hogy pazarolják rád az idő hiszen van miből válogatniuk.

Mert egy ilyen illegális boncolás sem olcsó, szervek lefagyasztása, elszállítása, nem sorolom. Ha már 1-2 értékesebb szerv kiesett akkor nekik sem éri meg mert találnak olyan egészséges férfit akiből több pénzt tudnak kihozni.


Továbbmegyek. Le merném fogadni, hogy a kórházak, gyógyszertárak, nemzeti dohányboltok és nagyobb élelmiszerboltok is összeköttetésben állnak ezzel a bűnszövetkezettel. Lefényképezik azokat akik káros termékeket vásárolnak és egy arcfelismerő szoftver folyamatosan pásztázza a társkeresőket, hogy kiszűrje ezen egyéneket.

Így tehát, ha egy nő nem válaszol társkeresőn az feltehetően azért van mert kiestél a rostán, a szerveid nem elég értékesek nekik, inkább örülnöd kellene, hogy még egy nappal tovább élhetsz mint azon szerencsétlen egészséges férfiakat akiket épp most boncolnak a konténerekben!


Tehát mindezeket hallva, ti komolyan nem féltek, nem kellene valahogy megállítani végre ezt a kiterjedt bűnszövetkezetet, hogy nyugodtabban lehessen randizni?



2014. márc. 4. 19:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez odabaßott!
2014. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Ami túl szép ahhoz hogy igaz legyen, az többnyire kamu.

Mindegy, ÉN attól még elmehetek egy jót falni étterembe :D

2014. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem én szeretnék veled komolyan beszélgetni...Nő vagyok, és dohányboltban dolgozom..de nem ismerkedek...attól még tényleg
2014. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most egy szervkereskedelemmel kokettáló szervezet része lennék? ?...?
2014. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincsen semmi félelmem :)
2014. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%
Ismét bebizonyosodott, hogy az oldal hardcore keménymagja a zártosztályról szökött. Mi ez a kérdés? Csak sima vicc vagy komolyan is gondoltad?
2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Urahara.

Tudom, hogy dohányboltban dolgozol, már beszélgettünk. :D

És ezek szerint igen de úgy tűnik a tudtodon kívül. Te ugye nem ismerkedsz "úgy" interneten? Mert, ha nem akkor nem is vagy benne a buliban. :D

2014. márc. 4. 19:28
 9/32 anonim ***** válasza:
40%

Én attól szoktam félni inkább hogy haza megyek és hirtelen meglátok egy fényt az égen, és elrabolnak a reptoidok meg a lumbulábiak hogy kísérleteket végezzenek rajtam!

Vagy attól hogy jön az Érmelléki Kuglófember, elvisz magával és utána megesz!

2014. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
39%

Singularity bölcsebbnek/határozottabbnak gondoltalak, Nem, nem félnék mert van pár év munkám a testemben, és első ránézésre nem hinném hogy bárki is megmerne közelíteni bármiféle hátsó szándékkal.

Ha mégis így lenne, a nyakánál fogva neki vágnám a falnak és valószínűleg eltörném a karjait, nem különösebben zavartatnám magam csak azért mert lány.

21F

2014. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!