Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt még igazi emók?

Vannak itt még igazi emók?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik nem az önsajnálattól vagy a depressziótól tartják magukat emónak. Hanem olyanokra akik az igazi oldalát képviselik ennek. És ne jöjjön senki azzal, hogy nem divat mert ez nem divat hanem életstílus. Ha van jó lenne barátkozni ha van kedve :D

2018. okt. 24. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Az emó stílusnak lételeme a depresszív gondolkodásmód, de mindegy...
2018. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem így van.
2018. okt. 24. 05:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Az emo egy nagy faj amiben sok különböző réteg van. Az átlag emók érzelmesebbek mint az átlag ember szeretjük az állatokat természetet stb... és elbújunk a durva társadalom elől. Nem minden emo hord csak feketét vagy hallgat csak emo zenét vagy hordja a haját szemet eltakaróan. Akikről te beszélsz azok vagy a fake vagy a harden emók.
2018. okt. 24. 06:14
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Már kihaltak.
2018. okt. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Káposztáskenyér válasza:
100%
Ennyit arról hogy kihaltunk volna :D
2018. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Ha gondolod írj :)
2018. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kérdező, az emo az nem egy faj, hanem egy szubkultúra.

Attól, hogy érzelmes valaki, még nem biztos, hogy szereti a természetet vagy az állatokat, lehet ez az érzelem negatív is és akkor már rögtön utálja őket. A legtöbb emo akit ismerek amúgy kb. elhalálozna még egy mesterséges erdőben is pár nap után, nem még egy normálisban, akkor hogy szerethetik a természetet? Vagy ez csak addig tart míg a szmogos városodtól 2 percre lévő erdőnek csúfolt 400m^2-es fenyvesben teszel egy sétát? Azt az erdőt is szeretnéd amiben farkasok meg vaddisznók támadhatnak rád bármelyik percben? Vagy az már túl természetes számodra?

2018. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kihangsúlyoznám neked hogy azt írtam ÁTLAG emo. És egy kisvárosban élek nem szmogos nagyvárosban és az igazi erdőket szeretem. Az állatokról meg annyit hogy míg te nem teszel feléjük fenyegető jelet vagy nem sérted meg az ő területét addig ő sem bánt.
2018. okt. 25. 23:32
 9/14 anonim válasza:
100%
Igen, jo latni hogy rajtam kivul is :DD
2018. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is élek még!;)
2018. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!