Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érez valaki olyankor,...

Mit érez valaki olyankor, mikor a saját képét lájkolja?

Figyelt kérdés
Sokszor felmerült már bennem ez a kérdés, de még mindig nem tudom rá a választ
2018. okt. 24. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom de néha már én érzem magam kínosan miatta :D
2018. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Például azt a személyt, akivel szerepel a képen, vagy azt az eseményt, ahol van. esetleg a fotós munkáját a jól sikerült kép miatt. Ha meg szelfi...hát, akkor nincs mentsége :)

Egyébként jó esetben mindenki kedveli azt a képet, akit felrak, nyilván nem raksz ki olyan fotót, amit utálsz :)

2018. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Az tök mindegy! Dehogy éééééén mit érzek!
2018. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit.
2018. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig annyira egyértelmű.

Támogatja magát, és a több like-al több like-ot próbál vadászni. BÁr szerény véleményem szerint az az egy plusz statisztika nem sokat dob a célba, de akinek kevés likeolója van, az a plusz 2 like amit ezzel szerezhet, sokat számíthat neki.


Magyarul: Általában önbizalom hiányosok csinálják ezt, akik figyelmet és legfőképpen szeretetet szeretnének.


Mint minden ember, csak mindenkinek más a szeretet kicsikarására irányuló eszközparkja. ;)


Úgyhogy, ha egy ilyen embernek beszólsz, vagy belerúgsz, az ellenkező hatást váltod ki, mint amire vágyik, és vagy folytatja ezt a módszert, vagy talál mást, de lényegében szeret hiánya van.


Úgyhogy lehet ezen röhögni vagy sem, én max sajnálom őket, mert ez nem egy jó módszer. Ez csak egy instant módszer, pont annyira hat instant a likeok hatása is, ezért ismétlődik...


Szerintem uncsi téma, de lehet csak nekem, mivel nekem ezek a dolgok már evidensek. Egy dolgot lehet tenni, ha neked ez gáz, viselkedj másképp.


Viszont arról is vannak megfigyeléseim, hogy miért vannak emberek, akik mások fikázásában lelik örömüket, vagy miért is van ez...

Hidd el nem sokkal jobb a válasz ;). Tehát azt javaslom, inkább válj jó-fejjé, és hagyd békén ezeket az embereket. Lehet érzelmi síkon hülyén csinálják a dolgaikat, de másban lehet zsenik.

Ha meg nem azok, van elég bajuk, kár őket csesztetni. :D

2018. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe egy poszt az FB-én.


Egy oroszlán a fenekét nyalogatja, a következő szöveggel: "Amikor a saját posztodat lájkolod."

2018. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg nem kell nagy felsőbbrendűségi érzéssel elemezgetni az ilyen emberek lelki világát. (Bezzeg-mi-különbek-vagyunk szindróma)

Lehet egyébként, hogy csak megszokásból lájkolja, mert neki úgy tetszik. Teljesen mindegy, ezen nem múlik semmi.

2018. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!