Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikeresen leszoktam a xanaxról...

Sikeresen leszoktam a xanaxról (kemény függő voltam), már több mint 2 hónapja tiszta vagyok de van 50 szem rivotrilom és ki akarom próbálni milyen rivóval élni, ki mit tanácsol?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok gyenge, mert le tudtam tenni a napi 5mg xanaxot, ráadásul nem fokozatosan, hanem hirtelen. Egy kis rivotril kifogna rajtam?
2018. okt. 25. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Te mit gondolsz?
2018. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Add el és vegyél a pénzből füvet. Az talán a legártalmatlanabb tudatmódosító szer, szóval ha egyszer már gyógyszerfüggő voltál, ne kísértsd magad ilyen szarokkal.
2018. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Erősségre majdhogynem egy szinten van a xanax-al, szóval nem ajánlom... De a döntést rádbízom.
2018. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ugyan úgy fogsz evvel is járni mint a xanax-al(egyre több és több fog majd kelleni, és sosem lesz elég). Tudod az esetek többségében így kezdődik:"Áhh csak pár szemet veszek be, mi baj lehet?!??!" "Simán lerakom ha akarom mert erős vagyok" (igen pont annyira vagy erős hogy erős xanax függő voltál, mert tudtál önkontrolt gyakorolni) aztán folytatódik :"Na jó még egy kicsit veszek be" "Bármikor letudnék állni" és végződik: "meg akarok halni" "nincs értelme az életemnek" "haggyatok, nem érdekek semmi/senki" stb... Most ezek alapján mérlegelj hogy ezeket a fölösleges köröket le akarod-e futni, vagy megkíméled magad az esetleges gyógyszertúladagolástól, haláltól, elvonókúrától, ÚJABB FÜGGŐSÉGTŐL stb..
2018. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónap nem leszokás, amúgy tudtommal a rivotril az erősebb, szóval csak mélyebbre kerülnél a gödörbe. (Amúgy semmi különös, ha nem vagy hozzászokva elálmosít, amúgy meg simán megnyugszol tőle és nem igazán érdekel vagy izgat semmi sem. Lényegében egy leszrom tabletta, de ne szedjél semmi ilyesmit, ha nem orvos írta fel valamire, és akkor is csak arra és olyan mértékben.)
2018. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szedj rivót, ha már megyeget nélküle is az élet.
2018. okt. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Oldd meg inkább a problémáid ahelyett, hogy homokba dugnád a fejedet!
2018. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szoktál te le. Akkor nem keresnél más alternatívát. Majd akkor leszel tiszta, ha semmi ilyen nem érdekel.
2018. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya leszel tőle, lassú, élőhalott. Dinamizmus nélküli zombi leszel, ha a hatása alatt vagy. Mellékhatása öngyilkossági gondolatok. Miért ne őlném meg magam? Nem véletlen mondja a köznyelv "leszaromtablettának"

Kizárólag orvos engedélyezheti a szedését, mennyiségét.


Inkább próbálj ki nyugtató teákat, levandula,macskagyökért....inkább este, mert ez is csökkenti az életet benned.

2018. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!