Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha utálom de nem szeretném...

Ha utálom de nem szeretném teljesen szem elől téveszteni akkor mit lenne érdemes tenni? Gáz lenne egy másik facebook?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel régebben jóban voltunk, most jelenleg egy éve már kb utáljuk egymást de ismerősök vagyunk fbon.

Tudom, hogy legszívesebben ő is törölt volna, de ahogyan ismerem ő sem szeretne 100%ban szem elől téveszteni engem. (Volt idő mikor erre pluszban egy kamu facet is csinált...)

Nagyon rosszul esik mikor bele botlok a képeibe, hogy milyen élete van mostanában. De azért nem szeretnék lemaradni teljesen a dolgairól (magamtól kb 3 havonta nézek rá a profiljára)

Sokkal nyugodtabb lennék ha ezen a facemon már nem lenne az ismerősöm, de gondoltam csinálok egy másik fb-ot ahol bejelölném hátha vissza igazol. Majd ezen a facen megválnék tőle.


Mit gondoltok azon kívül hogy gyerekesen viselkedünk? :/



2018. aug. 15. 16:41
 1/5 anonim válasza:
24%
Dehogy utálod,szerelmes vagy vazze.Mert a három hónap sem 3 hónap,hehe.:-) menj oda és próbálkozz be (megint) :-)
2018. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg félre érthető voltam.

Mind a ketten lányok vagyunk. Természetesen nem vagyok belé szerelmes.

Régebben legjobb barátnők voltunk csak megromlott a kapcsolat egy 3.fél miatt. És azért rossz nézegetni mit rakott ki mert azzal az emberrel még mindig barátok.

Nem szeretnék vele kibékülni és nem szeretnék a mostani fb-omon sem az ismerőse lenni mert az én életem az övéhez képest eléggé szánalmas.

Viszont azért valahol szeretném látni mi történik vele, de nem akárkit jelöl vissza. Ezért ha csinálnék másik facet lehet ott vissza sem igazolna

2018. aug. 15. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.Vagy beszélj vele vagy lépj tovább.
2018. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekes és buta dolog lenne, hidd el. Vagy tiltsd le a követését (így maximum akkor látod, ha közös ismerősötök bejelöli valahol) vagy pedig egyszerűen töröld le és felejtsd el, lépj tovább. Mi értelme van x havonta megnézni? Mit érsz el ezzel? Megéri a pustzta kíváncsiság miatt állandóan feltépned a sebeid? Gondolkozz el. Ha meg más nem, akkor meg tanuld meg kezelni azt, hogy néha belebotlasz és elhatárolódni tőle. Ezzel a kamu profilos játszmázgatással semmit nem fogsz elérni. Fókuszálj inkább arra, hogy neked is olyan életed legyen, amilyet most irigyelsz tőle és tegyél is érte. Sok sikert!
2018. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem hogy ennek mi lenne az értelme? Letörlöd az ismerőseid közül, de csinálsz másik FB-t és azon meg bejelölöd? WTF? Ezt magyarázza már el valaki mert komolyan nem értem.
2018. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!