Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mondanátok nőként egy...

Ti mondanátok nőként egy másik nőnek, hogy finom az illata? (lent kicsit érthetőbb)

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel átöleltük egymást, akkor nem, csak később messengeren megkérdezte, hogy milyen illatom volt, mert mindig olyan finom az illatom. Nekem ebből felmerült, hogy esetleg többet érez irántam, de persze nem biztos.

#homoszexualitás #kapcsolat #fura kérdések
2018. okt. 27. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
ki kell, hogy ábrándítsalak, csak a parfümöd tetszett neki. milliószor kérdeztem hasonlót és tőlem is kérdezték.
2018. okt. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor említettem már meg barátnőknek, mindenféle közeledési szándék nélkül.
2018. okt. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Wow, nagyon unatkozhatsz, ha már ilyen kis dolgokon is ennyit filózol :D
2018. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan már! :DDD

Én js volt hogy ha nem is utólag puszi után egyből mondtam - de finom illatod van -! De nem szexuális befolyásoltság alatt mondtam. Nyugi! :D

2018. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám simán. Akár ott helyben is. Bi vagyok, de ez konkrétan semmit nem jelent még nekem se.
2018. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondanám? Ha klassz a parfümje... ettől még nem vagyok leszbi.
2018. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!