Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem a 90 naposat. Ma...

Elkezdtem a 90 naposat. Ma gyümölcsnapom van. Hiányzik a sok finom étel, túrós-tészta, rakott krumpli, pörköltek. Milyen más módszerekkel lehet még fogyni? Gondolom másik is fogytak,90 napos diéta nélkül.

Figyelt kérdés

5-8 kg.ot szeretnék fogyni.Nincs baj az alakommal, de a fenekem és a lábam nagyon csúnya,, hájas, narancsbőrös.Napi torna meg van.Szerintem ehhez nem kell ennyire drasztikus diétát választanom.Szerintetek?Hogyan dolgozzam le a feleseget fenék-combról?

159cm, 60 kg.

17/l


2009. ápr. 4. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést javítom:"Gondolom mások is'
2009. ápr. 4. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Norbi Update...nekem -37 kilót hozott:)


21/F

2009. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elozo: neten hol lehet megkapni a norbit? es mennyi ido alatt fogytal annyit?

gratulalok!

2009. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne kidolgozott diétát csinálj, hanem csinálj magadnak egyet! ésszerűbb, ha elhagyod a fehér lisztes dolgokat meg a műkajákát, nagyon sok zöldség-gyümölcs és víz! ha nem fogasztasz finomított cukros dolgokat, és sok rostot, vizet viszel be a szervezetedbe, akkor a narancsbőr is javulni fog. na meg torna v futás:) sok sikert!
2009. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
159/60 hova akarsz fogyni? elég ez.. ne akarj úgy kinézni mint egy anorexiás
2009. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglehet,hogy az adatok aránya szerint jó így, de hidd el nem szép.Deréktól felfelé nincs baj, de lefelé teljesen vastag, aránytalan a felsőtestemhez.Ráadásul narancsbőr.Ezért
2009. ápr. 4. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással semmilyennel
2009. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De okos vagy!végig gyümölcsöt ettem, és még egyszer sem bűnöztem.Egyszerűen csak felmerül bennem a kérdés, mikor nem bírom..de persze itt mindenki mindenben nagyon okos.
2009. ápr. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!