Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámul a lány? Tényleg...

Miért bámul a lány? Tényleg én hülyültem meg?

Figyelt kérdés

Ha egy lány egyfolyába néz és le sem veszi rólam a szemét úgy néz, akkor tetszem neki vagy azért néz mert csunya vagyok? Vagy lehet hallot rólam valamit amiről én nem is tudok?


Lányok ti kiket néztek meg leginkább azt aki csunya? Vagy azt aki szép és jól nézki? Vagy lehet hallot valamit rólam amiről nincs tudomásom.?



Lányok válaszát várom!


Trollok kiméljenek.....


21F



2018. okt. 27. 14:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg biztos h nem azért néz mert tetszem neki. Kizárt dolog.
2018. okt. 27. 14:17
 2/7 anonim ***** válasza:
off: a kulcsszavakon felnevettem! :D
2018. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de már ideges vagyok na 😃
2018. okt. 27. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy halott rólad vagy tud rólad valamit azt szépen lődd ki... Mert én úgy vagyok vele, hogyha tudom mi bújik meg mélyen a felszín alatt, milyen ember is valójában az illető, na akkor képtelen vagyok rá vagy a szemébe nézni... Legalábbis én ilyen vagyok :D Szóval ezt sztm zárd ki. :)
2018. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát akkor?
2018. okt. 27. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Még hányszor fogod feltenni ezt a kérdést?
2018. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mégis honnan a fraktálokba bifurkáló kékeres lóf...szba tudnánk mi innen a fotelből hogy miért bámul téged a csaj?


Mi lenne ha megkérdeznéd tőle :D


"Hé mit bámulsz?"

2018. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!