Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mit éreznétek ha...

Lányok mit éreznétek ha kiderülne hogy annak a fiúnak akit tökön rúgtatok nem lehet gyereke? esetleg rosszabb /17 éves lány/

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Sosem rúgtam tökön senkit, de kíváncsi lennék, mekkora erőt kell belevinni, hogy ez megtörténhessen (már ha valóban elég hozzá ennyi).
2018. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
valószínűleg semmit nem éreznének mert egy értelmesebb ember megölné őket.
2018. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha valóban a rúgás miatt nem lehet , akkor elásnám magam jó mélyre, azt biztos... Más kérdés, hogy nem rúgtam/rúgok tökön senkit.
2018. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Életemben nem rúgtam tökön senkit (edzés kivétel, de ott szuszpenzort viselnek). Ha megtenném, az csak önvédelem lehetne, akkor meg ő tehet róla. Csak úgy szórakozásból nem okoznék senkinek fájdalmat.
2018. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Maximum önvédelemből tennék ilyet, márpedig ha meg kellett védenem magam az illetőtől, akkor nem fogok sajnálkozni ilyenen. ¯\_(ツ)_/¯
2018. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon undorító/veszélyes módon kell viselkednie annak, akit tökön rúgok, ha pedig ilyen, akkor talán jobb is, ha nem lehet gyereke.
2018. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha onvedelembol rugtad tokon akkor nincs baj. Mas okod viszont nem lehet erre es ha tenyleg ez miatt nem lehet gyereke be is perelhetne teged vagy feljelentene nem tudom de szerintem megtehetne hogy karteritest kovetel?? De egyebkent orvos mondta hogy ez miatt lett nemzokeptelen?? Mert az is lehetseges hogy alapbol az volt ezert kerdezem orvos mondta ezt??
2018. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Focizom és már rengetegszer rúgtak tökön úgy hogy majd kiúgrott a szemem. Mégis lett két gyerekem.


A férfiak berendezkedése ott lent olyan hogy nagyon sok mindent kibír. A heregolyókat nagyon nehéz összetörni. Ha csak nem kalapáccsal ütöd a heréit vagy leszakítod akkor lehet gyereke.

Volt az idióta gyerek aki vasalta a heréit. Neki is lehet gyereke.

2018. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 t*rúgás mèg nem okoz olyan nagy problèmát, bár ez függ a kivitelezèsi môdon is...
2018. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, mert valakit tökön rúgnak, még lehet gyereke. A sterilitást más okozhatja.
2018. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!