Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a kettő megkülönb...

Hogyan lehet a kettő megkülönböztetni egymástól?

Figyelt kérdés
Mikor valaki csak szimplán kedves akar lenni, és nincs semmi hátsó szándéka, vagy mikor valaki már flörtöl veled, és ezért cselekszik veled úgy, ahogy.
2018. okt. 27. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű szerintem a legtöbb ember érzi ezt. Bár nem tudom hogy most a kérdésed arra irányul hogy hogy lehet eldönteni hogy valaki flörtöl veled vagy csak kedves, vagy hogy valaki azért flörtöl mert akár vagy hogy valami hátsó szándéka van erre?
2018. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Király! (: Mert én nem tartozom a "legtöbb ember"-be, mert én nem érzem. Nem a hátsó szándékra élezném ki a kérdést, simán csak arra, hogy mikor akar valaki csak kedves lenni, és mikor lépi át ezt a szintet, és válik a dolog már flörtté.
2018. okt. 27. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel kiderül, de ha bókolni kezd neked, esetleg érdeklődik, hogy van-e párod, akkor biztos többet is szeretne.
2018. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!